Wpis z mikrobloga

@Godziu73: no to jak bez innych wymagań to proste, Laguna 3 z 2.0T i skrętnym tyłem (choć do 30k raczej niestety nie coupe) - skręca lepiej, jeździ lepiej, wygląda lepiej a do tego mniej awaryjna i nie ma problemu z LPG. Jak mocna francuzofobia to Mondeo, S60, Accord, może nawet Mazda 6. Jak nie trzeba kupić w dwa miesiące to jakiś Lexus (pewnie IS), wybór jest spory.
  • Odpowiedz
@Godziu73: Chociażby Laguna III z 2.0T, będzie 3-4 lata młodsza, a konstrukcja dużo świeższa. A jednostka nie jest problematyczna jak TFSI. Jak to nie ma dużego wyboru w segmencie D, skoro praktycznie każdy producent ma tam swój model?
  • Odpowiedz
@ph0212 o #!$%@? mirku ale zlot auto stulejarzy wielbicieli malolitrazowych gowien, filantropow lewarka, znawcow pojazdow prowincji, nie marka czyni cie czlowiekiem xD dacia matiz francuz to som auta xD licznik krecony bo nie zniosl gdy byl najgorszy a olej bierze zeby sie polepszyc xD auto 10 lat i 200 koni guunwo xD
Ja tam wiem ze mozna takie audi kupic pare tysi taniej ale jesli jest sprawdzone i lepsze od 90 %
  • Odpowiedz
@ph0212: Ładna fura (avanty zawsze mi się podobały), sprawdz ceny na otomoto i porównaj je z tymi samymi parametrami co masz u siebie , bo nie sądze aby ktokolwiek znał tutaj dobrze "rynek audi a4 b7". Buda fajna , silnik z gazem też. Przebieg nawet jeśli to kumpel to warto jechac do ASO audi oni Ci bez problemu sprawdzą.
  • Odpowiedz
@ph0212: www.autodna.pl
Kup raport za 30 pln i sprawdź historię tego auta i wszystkie real foto przypisane do tego nr VIN.
Do tego bezpłatny raport CEPIK.gov.pl

10 letnie KOMBI Z HAKIEM i średnio 16.000KM rocznie?
Jak ktoś ma hak, to wiadomo że ciągał przyczepę kempingową.
Bynajmniej nie za miasto.....

Do tego to auto ma instalację LPG....
Więc odpowiedź sobie na pytanie, czy rzeczywiście wierzysz w ten przebieg podany w ogłoszeniu?

P.S.
  • Odpowiedz
2.0 TFSI 200 koni


@ph0212: Ten motor zostal ciu poprawiony w '08/'09, ale zakup samochodu z nim, ma sens dopiero od rocznikow '13/'14. Wtedy faktycznie rozwiazano jego glowne problemy.

Prawda jest taka, ze zalezy, jak sie uda, ale generalnie w B7, jest to jednostka podwyzszonego ryzyka.

Szukaj B6 z 1.8T BEX 190 koni.

Ewentualnie rzuc kiem na Seaty Exeo od 2008 i mlodsze. To jest ten sam samochod, co B7.
  • Odpowiedz