Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
  • Odpowiedz
@rybsonk: wiem jak działa publiczna służba zdrowia. To wystarczy żeby ubezpieczyć się prywatnie. Zgodnie z twoim tokiem rozumowania to lepiej umrzeć w kolejce niż ubezpieczyć się prywatnie ;)
  • Odpowiedz
czyli po wyłączeniu aktywności mózgu to nie jest już człowiek? To jaki jest wyraz na to, co leży na łóżku w szpitalu?

Bo pytałeś nie o początek życia, ale o początek bycia człowiekiem.


@vlodar: nie, po śmierci mózgu czyli orzeczonym przez lekarza nieodwracalnym jego uszkodzeniu które nie daje żadnej nadziei na przywrócenie jego funkcjonowania.
  • Odpowiedz
Osobiście zakuwałbym ludzi naruszających cudzą przestrzeń osobistą w dyby na rynku


@Pucio-pucio_96: Klepanie po czymkolwiek jest naruszeniem przestrzeni z definicji. Wiem, nie bagatelizuję, po prostu nie wierzę w skalę zjawiska i uważam, że jego pozorny poziom jest zawyżony, co sama potwierdzasz ostatnim zdaniem, wat da fak (ʘʘ)
  • Odpowiedz
@Siotson: A na resztę argumentów odpowiesz? Przypomnę:

Powodzenia w prywatnym leczeniu raka albo porównywalnych poważnych chorób. Powodzenia z ubezpieczeniem się jeśli jesteś osobą z obciążeniem genetycznym albo chorobą którą masz od urodzenia.
  • Odpowiedz
@Pucio-pucio_96: W moim idealnym świecie nie muszę w ogóle odpowiadać gościom nachalnie proszącym o piątkę na piwo, litości! Rzeczywistość nie jest idealna! Są podatki, obowiązki, zagrożenia! Trzeba te sprawy minimalizować, ale nie da się ich wyeliminować, chyba, że na każdym rogu umieścisz funkcjonariusza i będzie okładał pałą na miejscu!

AAAH!
  • Odpowiedz
No przecież jak mnie zgwałcą, to nie będę brała pigułki dzień po, bo to nie jest moje ciało! Mogę dokonać aborcji po gwałcie, wolę przejść cały ten proces niż łyknąć tabletkę i oszczędzić sobie nerwów!

  • Odpowiedz
no chyba że założymy że każda Polka która boli głowa jest gwałcona


@madry_i_mieciutki: Zacznijmy od podstaw:

Zgwałcenie w małżeństwie

Przestępstwo zgwałcenia może również popełnić jeden małżonek na szkodę drugiego. Żona nie musi utrzymywać kontaktów seksualnych z mężem i na odwrót. W polskim prawie obowiązek wspólnego pożycia małżonków określony w art. 23 Kodeksu rodzinnego i opiekuńczego w żadnym wypadku nie uprawnia małżonka do jego egzekwowania w jakikolwiek sposób. Niedochowywanie tego obowiązku przez jednego małżonka może jedynie uprawniać drugiego do żądania rozwiązania małżeństwa
  • Odpowiedz