Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
  • Odpowiedz
@Zgagulec: Skąd to wzięłaś?

Ty swoje rozumowanie opierasz na złożeniu 'tylko SJW są molestowane, a one wszystkie są brzydkie'. I to jest założenie z dupy, bo a) nie tylko one b) nie wszystkie są brzydkie c) nie wszyscy podzielają twoją estetykę d) to czy ktoś jest molestowany nie zalezy od tego czy jest ładny bądź nie i molestowanie nie jest wyrazem podziwiania urody lub komplementem


Proszę, nie przekłamuj moich wypowiedzi, a jeśli masz problem z interpretacją - przeczytaj pięć razy, aż zrozumiesz, dobrze? Lub zapytaj.
  • Odpowiedz
@Pucio-pucio_96: Ok, tak myślałem, źle się wyraziłem.

Patologią nie są tylko osoby z marginesu społecznego.

Facet jeżdżący mercedesem klasy S, okładający żonę, to też patologia.
Synek ważnego urzędnika, który na dyskotece dosypuje dziewczynom proszki do drinków i gwałci je z kolegami, to wykolejeniec, chociaż pewnie właśnie kończy studia na
  • Odpowiedz
@Siotson:

dla większości w kraju płód jest żywym człowiekiem - jest to kwestia światopoglądu i religii. Czyli dla większości propagujecie nienawiść i zabijanie ludzi. Proste.


Dlatego po raz kolejny powtarzam, że feministki walczą o to, aby postrzeganie społeczeństwa w tej sprawie się
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: wow.

Ok najpierw hanahh teraz pyra...

#!$%@? zaczynam powoli wierzyc, ze na wykopie serio nie ma nirmalnych kobiet. To jest jakis zbiorowy prank? Akcja #!$%@? wykopu od srodka?

Ehh i pomyśleć ze serio cie szanowalem jako "tę rozsądną"
  • Odpowiedz