Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
  • Odpowiedz
W przypadku tych krajów bardzo prawdopodobne, że statystyki są mocno zaniżone ze względu na niską zgłaszalność tego typu przestępstw.


@to_juz_przesada: "Jeśli statystyki nie zgadzają się ze mną, to statystyki są nieprawdziwe. Bo przecież znam przypadki, gdzie..., na chłopski rozum..." :)
  • Odpowiedz
Głupi paracetamol może człowieka zabić jak jest człowiek uczulony. Ooo, w sumie dobry temat do dyskusji bo ludzie używają leków przeciwbólowych w całkowicie nieprzemyślany sposób bez względu na konsekwencji. A kto za to płaci? No ja, bo jestem przymuszany do płacenia na opiekę zdrowotną debili.


@Siotson: to prawda, widzę że budzi się w tobie lewactwo i chęć kontrolowania każdej substancji :>
  • Odpowiedz
@v0ldenet: poczytaj badania na temat ogólnej statystyki ilości zgłaszanych przestępstw vs realnie popełnianych. Nie tylko tych seksualnych, choć z powodu ich intymnej natury są zgłaszane rzadziej niż pozostałe.
  • Odpowiedz
to prawda, widzę że budzi się w tobie lewactwo i chęć kontrolowania każdej substancji :>


@rybsonk: przeczytałeś do końca to co napisałem czy tylko udajesz debila? Wkleję to jeszcze raz:

jestem przeciwnikiem jakichkolwiek recept - chcesz się truć i ryzykować to twój problem.
  • Odpowiedz
@Siotson: no przeczytałem, więc powiedz mi dlaczego w kilku ostatnich komentarzach tłumaczysz dlaczego wolisz aby wszystkie tabletki dzień po były na receptę zamiast odwrotnie - wszystkie bez recepty?
  • Odpowiedz
@rybsonk: Mam nadzieję, że za drugim razem załapałeś. Tłumaczę, że zasady powinny być równe dla wszystkich - albo wszystkie na receptę, albo wcale. Obecna sytuacja w UE to monopol jednej firmy. Właśnie tutaj Razem wspiera korporacjonizm z którym rzekomo walczy.
  • Odpowiedz
@alejandra15: ostatnio będąc w Łodzi, na Piotrkowskiej jakieś panny rozdzierały się megafonem, że cytuję:


Śmiać mi się chciało, bo ustawę to może podpisać Prezydent ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MiedzyInnymi: Nie ma to jak zajrzeć na mój profil i na podstawie mojej ulubionej gry w pół minuty uroić sobie coś na temat mojego życia xDDD

Nie bardzo rozumiem dlaczego kogoś aż tak boli to, że według mnie lepiej jest skorzystać z innego otworu w ciele albo rozumieć działanie antykoncepcji i z niej korzystać zamiast biegać po trudniej dostępną od antykoncepcji tabletkę dzień po albo robić aborcję.
  • Odpowiedz
rozumieć działanie antykoncepcji i z niej korzystać zamiast biegać po trudniej dostępną od antykoncepcji tabletkę dzień po albo robić aborcję.


@PyraPrzeznaczenia: dlaczego tak ciężko ci zrozumieć, że nie wszystko w życiu jest tak proste? równie dobrze możesz pytać ofiary wypadków samochodowych czemu bardziej nie uważali i traktować ich wszystkich jak idiotów mimo, że nie zawsze to oni są winni zdarzenia.
  • Odpowiedz
@PyraPrzeznaczenia: WEDŁUG CIEBIE no właśnie. Co cię obchodzi czyjeś życie? a może ktoś chce biegać po taką tabletkę? Ja #!$%@? czemu te prawactwo tak się #!$%@? w czyjeś życie ale jak dziecko urodzi się z downem to nagle wszyscy głowy odwracają "nie mój problem". Każdy ma prawo robić ze swoim życiem co chce i nic ci do tego.
  • Odpowiedz
@rybsonk: ty chyba dalej nie rozumiesz problemu (w sumie nie ma co się dziwić - już udowodniłeś, że dwa razy trzeba pisać to samo zanim zrozumiesz). To nie o prawo patentowe chodzi. Są inne leki jak na przykład Escapelle, które jest legalnym lekiem i nie łamie prawa patentowego, ale już na receptę są. Masz dwa różne leki opatentowane oddzielnie, ale tylko jeden ma ułatwienie w dystrybucji.
  • Odpowiedz
W statystyce jest jedna tabelka, więc chyba nie wycinają z niej np gwałtu z szczególnym okrucieństwem tylko wstawiają wszystko jak leci


@Krzyzowiec: Nie zrozumiałeś. Gwałt ze szczególnym okrucieństwem i taki zwykły to jeden artykuł, "wykorzystanie pijanej" to już zupełnie inny ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Widzisz ja w przeciwieństwie do was o wielcy feminiści nie myślę że ~90% kobiet jest tak niezaradna że nie potrafi sobie w żaden sposób poradzić sobie z kimś kto ją gwałci i to jeszcze nagminnie. I to na tyle długo że sprawa nigdy nie wychodzi na jaw.(nawet jeżeli proceder trwa kilka lat to i tak wchodzi on do statystyk tylko później. Wy postulujecie coś w ogóle w nich nie jest
  • Odpowiedz
Nie bardzo rozumiem dlaczego kogoś aż tak boli to, że według mnie lepiej jest skorzystać z innego otworu w ciele albo rozumieć działanie antykoncepcji i z niej korzystać zamiast biegać po trudniej dostępną od antykoncepcji tabletkę dzień po albo robić aborcję.


@PyraPrzeznaczenia: Pan gwałciciel niekoniecznie uwzględni Twój czy czyiś inny wniosek o uzycie alternatywnego otworu.
  • Odpowiedz
a dlaczego Morfina jest na receptę a Paracetamol nie? Przecież obie te substancje działają przeciwbólowo :)


@rybsonk: Bo to pierwsza łatwiej przedawkować i się zabić. To ile pastylek EllaOne trzeba wćpać, żeby się zabić?
  • Odpowiedz
@hehenuanek: Po gwałcie nadal można użyć tabletki dzień po (。ヘ°)
No i w takiej sytuacji w Polsce dozwolona jest aborcja.
Więc w tym przypadku nikt nie ma się czego przyczepić, nawet ci z bardziej swobodnym podejściem od mojego.
  • Odpowiedz
@rybsonk: porównanie z dupy. Działanie na organizm tych dwóch leków jest całkiem inne. Jak chcesz przejść na leki przeciwbólowe to wyobraź sobie cały wachlarz: paracetamol, ibuprofen, aspiryna... A tu ciach - jeden lek, produkowany przez jedną firmę jest nagle dostępny bez recepty.

Myślę, że wiesz o co chodzi, ale udajesz głupa żeby ci światopogląd nie padł.
  • Odpowiedz
@hehenuanek: o tym mówię, kolega @Siotson nie ogarnia, że EllaOne i Escapelle to dwie różne, różnie działające substancje. EllaOne to dużo nowocześniejszy, skuteczniejszy i bezpieczniejszy środek.

Działanie na organizm tych dwóch leków jest całkiem inne.


No brawo, wreszcie ogarnąłeś, że różne substancje różnie działają na organizm :D może jest jeszcze dla ciebie nadzieja!
  • Odpowiedz