Wpis z mikrobloga

Ostatnio w centrum miasta zaczepili mnie i koleżankę aktywiści partii Razem wraz z Barbarą Nowacką mówiąc: dziewczyny zbieramy podpisy pod akcją "Ratujmy kobiety", podpiszecie się jako kobiety?
Odpowiedziałam:
- niestety jesteśmy przeciwne ratowaniu kobiet :-)

Najlepsze uczucie dać kosza komunistom i feministkom. #czujedobrzeczlowiek ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewactwa #oswiadczenie #przemyslenia #rozowepaski #neuropa #4konserwy #polityka
  • 518
  • Odpowiedz
@Pucio-pucio_96: Dokladnie o tym mowie, aborcja na papierze. Dla faceta dziecka nie ma, a kobieta robi co chce. O to chodzi. Moim zdaniem to jest nr jeden do ogarniecia w tej chwili jesli chodzi o dyskryminacje.
  • Odpowiedz
no brawo, a tu masz link do chłopca którego wyrzucono z jadącego pociągu


@rybsonk: zgadzasz się, że nie można mu było tego zrobić?

nie wolno truć drugiego człowieka, co innego dobrowolne przyjęcie substancji która wywoła poronienie


@rybsonk: czyli spowodowanie, że macica skurczami wypchnie dziecko z pociągu?
  • Odpowiedz
@vlodar: nie, nikt nie proponuje aborcji w 6 miesiącu, tylko dużo dużo wcześniej - w momencie kiedy nie wykształcił się jeszcze układ nerwowy. Jeśli nie dostrzegasz różnicy to bardzo mi przykro.
  • Odpowiedz
No i właśnie feministki walczą, aby postrzeganie społeczeństwa w tym temacie się zmieniło.


@PrytaFatalna: dla większości w kraju płód jest żywym człowiekiem - jest to kwestia światopoglądu i religii. Czyli dla większości propagujecie nienawiść i zabijanie ludzi. Proste.
Jak na tak konserwatywny kraj to obecny kompromis jest bardzo korzystny. Każdy kto go próbuje naruszyć musi się liczyć z tym, że druga strona barykady może przeciągnąć prawo na swoją stronę. Na przykład: feministki skandują, że należy zliberalizować prawo aborcyjne to w odpowiedzi konserwatywny rząd (wybrany przez konserwatywne społeczeństwo) zradykalizuje to prawo. Teraz jest całkiem fajne rozwiązanie, że granice są otwarte i nikt wam nie każe siedzieć w Polsce.

Nikt nie mówi, że dyskryminacja mężczyzn jest
  • Odpowiedz
@alejandra15: slyszalas o nowym projekcie ustawy, ze kobiete w ciąży mozna ubezwłasnowolnic?
Ale spoko, ty jest ta cool dziewczyna co nie robi dram. Po co ci jakies prawa, w ogole prawa kobiet śmierdzą feminizmem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Grube osoby też często słyszą "żarty, żarciki", ale jakoś nie robią z tego cyrku jak feministki. Jak ktoś mnie nazwie "białasem" to nie robię wielkiego marszu i nie obrażam się na wszystkich wokół


@Siotson: problem jest z tobą, jeśli uważasz że chamstwo i buractwo to normalka
  • Odpowiedz
jeśli uważasz że chamstwo i buractwo to normalka


@rybsonk: bo niestety jest. Nie tylko w Polsce, na całym świecie. Polecam wyjść z piwnicy i poznać świat. Wszędzie możesz spotkać buraków i chamów niezależnie od narodowości i kultury.
  • Odpowiedz
  • 3
@rybsonk czy wy rozumiecie ideę ubezwłasnowolnienia i kiedy to się stosuje i w jakim celu? Jeśli kobieta będzie próbowała się zabić np. rzucając się pod auta, będąc w ciąży, to nie zamkniemy jej w szpitalu wbrew jej woli? Włączcie myślenie i nie histeryzujcie.
  • Odpowiedz