Wpis z mikrobloga

WolfSky ostatnio obrabia mi dupę i to nie tak, jak lubię, nie wołam bo ma mnie na czarnej, może boi się małego stalku-stalku, nie wiem. Mniejsza!

Tak, jestem tak "otwarta na nieanonimowość" (poprzedni wpis? troszkę się tu znam z mirkami, a na jednym z wykoparty żeby mnie 'wystalkować' wystarczyło podnieść wzrok z plakietki na twarz) że nie usunęłam fejsa, ale ktoś p----------ł mnie ze zdjęciem z ogonkiem na GRUPIE B--M (SIC!) gdzie nie widać w sumie niczego poza gołymi plecami i ogonkiem. Ban na 7 dni i 30 dni na rozpatrzenie 'dowodu'. To w sumie tyle.

Nie przystoi takie zachowanie bordo, ojjj nie. To ja będę mieć dziś ładnego buttpluga, a kolegę boli d--a. #mlvbabes

Co takiego kolega WS tu pisze, że tak panicznie boi się wystalkowania i przerzuca swój strach na innych? A może po prostu nie rucha i to by wyjaśniało wszystko? Przejrzę wieczorem historię jego postów jak będzie mi się nudzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@OhStop: rozumiem, że WS każdą osobę z którą się w czymś nie zgadza pyta, czy ta dobrze się czuje? Kulturalnie. To o śniegu również. O tym właśnie poziomie, a raczej różnicy w poziomie kultury osobistej pisałam porównując reddit i wykop. I już widzę: "to w---------j tam". Jestem, jestem. Ale tu też jestem, zdarzają się ogarnięte osoby, np. takie które nie będą teraz żyły tydzień seksem innych. Albo pisały, że obchodzi
  • Odpowiedz
@Philopolemus_Fronius: "stulejka" to jedyne wyzwisko, jakie znasz?

wasza broszka, p--o trzeba wypić, kiedy się je odpowiednio zważy.


@OhStop: To jest jakas chora mentalnosc, ktora dazy do niepotrzebnej konfrontacji i dosrania komus. Cywilizowani ludzie dawno juz odkryli, ze nalezy postepowac w inny sposob.
  • Odpowiedz
@frogfoot: przecież napisałem, że jak ktoś widzi jaki jest poziom na mirko to niech lepiej użyje reddita. Tam mają większą kulturę i tolerancje do tego i czarnolisto nic tu nie daje.

Jest tak a nie inaczej i jak widzicie że tutaj jest źle to po c--j tu siedzieć? Można porównać to do wkładania członka w mrowisko i narzekania że jest pogryziony przez mrówki, a potem robić to samo w kółko.
  • Odpowiedz
@frogfoot: gościu, co ty pitolisz. Weź wyjdź na balkon, wróć do tematu za 30 minut, jutro, kiedy się uspokoisz. Działasz i piszesz pod wpływem nerwów. Jacy cywilizowani ludzie? Czy Ty jesteś aż tak naiwny? Gwałciciele to też cywilizowani ludzie? Bardzo.
@mallavi: posłuchaj, ja Ci życzę jak najlepiej, jestem vege, nie karmię się złymi emocjami, a przede wszystkim nie jestem Twoim wrogiem. Nie widzę dalszego sensu komentowania, bo się
  • Odpowiedz
@frogfoot:

W tym wpisie zrobiles wiele zeby udowodnic nam, ze jednak nie xD


Ocenianie kogoś przez pryzmat wykopu, udany jesteś bardzo :) Dałeś się sprowokować i zapewniłeś mi kilka minut rozrywki
  • Odpowiedz