Wpis z mikrobloga

WolfSky ostatnio obrabia mi dupę i to nie tak, jak lubię, nie wołam bo ma mnie na czarnej, może boi się małego stalku-stalku, nie wiem. Mniejsza!

Tak, jestem tak "otwarta na nieanonimowość" (poprzedni wpis? troszkę się tu znam z mirkami, a na jednym z wykoparty żeby mnie 'wystalkować' wystarczyło podnieść wzrok z plakietki na twarz) że nie usunęłam fejsa, ale ktoś p----------ł mnie ze zdjęciem z ogonkiem na GRUPIE B--M (SIC!) gdzie nie widać w sumie niczego poza gołymi plecami i ogonkiem. Ban na 7 dni i 30 dni na rozpatrzenie 'dowodu'. To w sumie tyle.

Nie przystoi takie zachowanie bordo, ojjj nie. To ja będę mieć dziś ładnego buttpluga, a kolegę boli d--a. #mlvbabes

Co takiego kolega WS tu pisze, że tak panicznie boi się wystalkowania i przerzuca swój strach na innych? A może po prostu nie rucha i to by wyjaśniało wszystko? Przejrzę wieczorem historię jego postów jak będzie mi się nudzić. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 120
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mallavi: Ludzie są przeciwko tobie głównie dlatego, że jesteś bardzo opryskliwa i nachalna, a poza tym twój sposób wypowiadania się nie stoi na zbyt wysokim poziomie, więc ciężko się to czyta. Mi trudno jest zrozumieć co masz do przekazania.
  • Odpowiedz
@mallavi: śmiejesz się z nieruchających wykopków, a sama jesteś od nich dużo bardziej s---------a XD gdybyś była niebieskim paskiem nigdy w życiu byś nie poruchała chyba, że na roksie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@mallavi: widzisz, jak na studentkę psychologii to nie zrozumiałaś jego komentarza. On nie wali w Twoje preferencje seksualne, tylko w teksy, rzeczy, które udostępniasz. Ciekawe, czy wszyscy ludzie są Tobie przychylni..? Np. jeden anonek może wysłać donos do Twojej uczelni. Do pracy. Do pracodawcy. Myślisz, że wszystko w internecie można publikować, nawet takie rzeczy osobiste? Bo strefa seksualna, opisy, jak się powinno korek wkładać w dupę, to nie jest "znak
  • Odpowiedz
@OhStop: Początkującą, wiele nauki przede mną i rozumiem to - że dużo nauki - i akceptuję błędy, ważne by wyciągnąć z nich wnioski. Pokora - temat rzeka, myślę, że pokory mam w życiu aż za dużo i fajnie w końcu zacząć siebie DOCENIAĆ, a nie tylko dawać j---ć za wszystko... Mając sporo dystansu. Jestem uczulona na agresję do ludzi BEZ POWODU, więc wykop jest miejscem gdzie ostro trenuję cierpliwość. ;) Aha, nie jest to wpis złośliwie długi, nie tłumaczę się też, przeczytaj sobie w wolnym czasie; dla niektórych czytanie dłuższych postów to prawie jak książka... I nie piję tu do nikogo! Ale czy gdybyś Ty odebrał to jako cios w Twoją stronę, to rzuciłbyś się na mnie z zębami? No właśnie.

Troszkę specjalnie dałam ten wpis, bo nie dalej jak dwa-trzy dni temu mignął mi podobny o 'latarce' z wibrującą pusią... I nie, wiem o internecie więcej niż przeciętny użytkownik i na pewno więcej niż przeciętna różowa, to co raz tam wrzucone to raczej nie zginie; co do pracy to głównie freelancerka, pracodawcę interesuje portfolio, nie mój nick z wykopu. Ale rozumiem, co chcesz przekazać i np. nie wrzuciłabym nigdy takiego zdjęcia jak chyba konto szaty (te z trójkąta, usunięte i zbanowane) bo nie chciałabym, by firma była kojarzona z czymś takim; to troszkę jak z solgazem, wiem sporo o pozycjonowaniu (część mojej pracy) i o PRze (większa część mojej pracy), natomiast siebie nie traktuję jako produktu. Uważam z adresem, ze znajomymi, natomiast nie lubię się ukrywać; nie jestem ekshibicjonistką, tak naprawdę to leczę się z lekkiego lęku przed daniem się poznać - zostało mi to z czasów, gdy byłam samotna i miałam sporą nadwagę. Wtedy byłam na reddicie i komentarze na r/progresspics bardzo mnie motywowały, odkryłam że ludzie w internecie TEŻ są mili. Ale tutaj to raczej nie. ;) Zawsze ktoś do czegoś się p----------i.

Na facebooku mam zdjęcia z parady równości, znajomi wiedzą że aktywnie udzielam się na rzecz społeczności LGBT mimo bycia w związku z prawicowcem, mam polubione kluby LGBT, s-x-shopy które odwiedzam, generalnie korzystam z dobroci XXI w. bez skrępowania; jestem na tyle bezkonfliktową osobą, że dogadujemy się wszyscy, jego rodzina
  • Odpowiedz
@Greensy: @churcill: czuję się jak najbardziej dobrze, za to tu widzę kołki raczej mentalne którym obowiązku, podobnie jak 'wielkiemu stalkerowi', nie mam się obowiązku tłumaczyć. Edit: ew tego, co robią nie tak i dlaczego ich rozumowanie jest dziwne, co najmniej.
  • Odpowiedz
@mallavi jak na razie to ty jesteś osobą która głównie rozkręca tą gównoburze, zielona nie jesteś więc aż dziwne ( ͡° ͜ʖ ͡°). Obrażając pół Mirko raczej nie przeczysz mentalności na poziomie kratki od ścieków .
  • Odpowiedz