Wpis z mikrobloga

Uwaga #wroclaw - ważny #komunikat.

Już w najbliższą niedzielę w Wrocławiu ponownie odbędzie się przepędzanie bydła po ulicach naszego miasta. Z tej okazji władze miasta wspólnie z organizatorami gwarantują nam masę atrakcji związanych z utrudnieniami komunikacyjnymi, chaosem organizacyjnym oraz brakiem wyobraźni. Z tego powodu uprasza się mieszkańców o porzucenie wszystkich weekendowych planów oraz pozostanie w piwnicy do czasu uprzątnięcia zanieczyszczeń.

#wroclaw #bieganie #maraton
Diabl0 - Uwaga #wroclaw - ważny #komunikat. 

Już w najbliższą niedzielę w Wrocławi...

źródło: comment_EA0i2RgcWzaORy0NbGdgvcHlNcGjtWdS.jpg

Pobierz
  • 40
@sEB-q: Nie pozabijał tylko dlatego że nie może ( ͡° ʖ̯ ͡°). Gdybyś posłuchał ludzi stojących za nimi w korku zdziwiłbyś się iż można zadać śmierć na tyle sposobów ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Dijuna: A ja go rozumiem. Jestem bardzo pro-sportowy, ale w Krakowie wszelkie maratony są idiotycznie planowane i dzielą miasto na pół.
Trasę można by poprowadzić przez bardzo atrakcyjne do biegania miejsca: od Wawelu, przez Tyniec, Wolę Justowską, Kopce, Błonia. Zamiast tego zamykane są Aleje, rondo Grunwaldzkie i rondo Matecznego.
@CyrekLax: U nas nie dzielą na pół...
http://wroclawmaraton.pl/files_mce/35/trasa/maraton.pdf
Rozumiem że promocja, wydarzenie... No ale #!$%@? poprzedni nocny maraton: Komunikaty iż o 20.00 zaczną zamykać ulice bo o 22.00 biegną. No spoko, pojadę około 17.30 to spokojnie się wyrobię. Około 17.45 już trwa zamykanie ulic. Dojechałem na miejsce łamiąc parę przepisów.
Powrót 18.30 i czarna dupa. Jazda na chybił trafił bo nie wiadomo gdzie już zamknęli a gdzie nie. Po wpieprzeniu się