Wpis z mikrobloga

Miraski, pomyślałem że sobie kupię Yanosik GTR do auta, bo ciągle zapominam odpalać apki w telefonie. Do tego bateria mi szybko pada i bardzo często jak mam jednocześnie po bluetooth przesyłaną muzykę do radia to mi się coś #!$%@?. Oglądając filmik na yt z porównaniem wersji przypomniałem sobie że sklep Hadron.pl śmieszkował tutaj czasami więc napisałem do nich czy byłby jakiś rabacik. Po dostaniu bardzo korzystnej oferty nie wahałem się i zamówiłem. Ku mojemu zdziwieniu dzisiaj przyszedł kurier z potężnym kartonem oklejonym ( ͡° ͜ʖ ͡°). W środku oprócz stu kilogramów trocin oraz samego urządzenia był także kubek, kilkadziesiąt naklejek, uchwyt magnetyczny oraz smycz. Żeby tego było mało w samym opakowaniu yanosika było kolejne kilkanaście naklejek oraz jeszcze 3 smycze! Dlatego robię #rozdajo 1 mini-smyczy Yanosika (niestety, jedną zaklepałem sobie, jedną zabrała siostra a jedna idzie w prezencie dla kolegi który jeździ civicem) i 10 naklejek które dostałem od @hadronpl :) rozlosuję wśród plusujących (do jutra do 15) :) Szczerze polecam tego mireczka i jego sklep!
#polecam #motoryzacja #yanosik #samochody
Pobierz kamdz - Miraski, pomyślałem że sobie kupię Yanosik GTR do auta, bo ciągle zapominam o...
źródło: comment_A5nWQst2QhGXAIVIkSVGmWTlFabN5F7f.jpg
  • 40
@darex13: serio myslisz, ze ktoś piszący do firmy o pare złotych rabatu za tania rzecz, dostaje kilka smyczek o wartości mniejszej niż wysyłka listem i sam z siebie rozsyła je dalej? A zakupy robisz pewnie w tele sklepie mango
No zobacz. A ja kiedyś wysłałem do nich do serwisu sprzęt i czekałem dwa miesiące za naprawą, a potem mi odeslali niepełny sprzęt.
Nie mogłem się przez pół roku doprosić o zwykły zaczep do szyby od kamerki samochodowej, którego zapomnieli zapakować i w końcu sobie kupiłem sam.
Po tej sytuacji nie polecam sklepu hadron.
ktoś piszący do firmy o pare złotych rabatu za tania rzecz, dostaje kilka smyczek o wartości mniejszej niż wysyłka listem i sam z siebie rozsyła je dalej? A zakupy robisz pewnie w tele sklepie mango

@PanPawel000: jak dla Ciebie sprzęt za 4 stówy jest tani to pozdro xD rabatu dostałem tyle że uznałem że nie zbiednieję jak wyślę za 5zł dwie koperty na poczcie, a chcę się jakoś odwdzięczyć poza tym