Wpis z mikrobloga

Miraski, pomyślałem że sobie kupię Yanosik GTR do auta, bo ciągle zapominam odpalać apki w telefonie. Do tego bateria mi szybko pada i bardzo często jak mam jednocześnie po bluetooth przesyłaną muzykę do radia to mi się coś #!$%@?. Oglądając filmik na yt z porównaniem wersji przypomniałem sobie że sklep Hadron.pl śmieszkował tutaj czasami więc napisałem do nich czy byłby jakiś rabacik. Po dostaniu bardzo korzystnej oferty nie wahałem się i zamówiłem. Ku mojemu zdziwieniu dzisiaj przyszedł kurier z potężnym kartonem oklejonym ( ͡° ͜ʖ ͡°). W środku oprócz stu kilogramów trocin oraz samego urządzenia był także kubek, kilkadziesiąt naklejek, uchwyt magnetyczny oraz smycz. Żeby tego było mało w samym opakowaniu yanosika było kolejne kilkanaście naklejek oraz jeszcze 3 smycze! Dlatego robię #rozdajo 1 mini-smyczy Yanosika (niestety, jedną zaklepałem sobie, jedną zabrała siostra a jedna idzie w prezencie dla kolegi który jeździ civicem) i 10 naklejek które dostałem od @hadronpl :) rozlosuję wśród plusujących (do jutra do 15) :) Szczerze polecam tego mireczka i jego sklep!
#polecam #motoryzacja #yanosik #samochody
kamdz - Miraski, pomyślałem że sobie kupię Yanosik GTR do auta, bo ciągle zapominam o...

źródło: comment_A5nWQst2QhGXAIVIkSVGmWTlFabN5F7f.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
znalazłem jeszcze jedną smycz wepchniętą w opakowanie od uchwytu magnetycznego xD czyli rozlosuję 2 mini-smysze i 2x10 naklejek
  • Odpowiedz