Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa oświadczyła mi że idzie na babski wieczór w czerwonej minispódniczce, mi się ten pomysł nie spodobał bo takim ubiorem daje sygnał innym facetom że chce być podrywana, a wiem to bo kiedyś koleżanka byłą tak ubrana i non stop jakieś Sebki się do niej kleiły. Ona twierdzi że chce po prostu ładnie wyglądać, to jej powiedziałem że jak ja będę wychodził na męski wieczór to będę ściągał obrączkę, bo boję się że ją zgubię po pijaku. Jej reakcję łatwo przewidzieć, że facet to nie powinien do takiego miejsca chodzić bez obrączki ale już kobieta wyzywająco ubrana to już tak...

#zwiazki #kluby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Czy to normalne że zajęta kobieta ubiera się wyzywająco w klubie?

  • Tak 32.5% (850)
  • Nie 67.5% (1765)

Oddanych głosów: 2615

  • 79
@AnonimoweMirkoWyznania: Kiedyś poszłam na wykoppiwo ubrana w obcisłą sukienkę mini, czerwone szpilki i makijaż jak dziwka. Niebieski spytał czemu się tak ubieram skoro nie może iść ze mną. Powiedziałam że jest mi źle i chce sobie poprawić humor atencją bo jak się odwale to jestem 10/10, a na co dzień bluza z Batmanem i buty do biegania. Powiedział, ok tylko wróć taksówką. A szłam sama, pierwszy raz do bandy obcych stulei.
@AnonimoweMirkoWyznania: Wszystko zależy od osoby. Ja sam lubię dobrze wyglądać, pachnieć itd, niezależnie czy z kimś jestem czy nie. Do klubu też mogę czasem wyskoczyć, czemu nie i tam szczególnie lubię dobrze wyglądać. O wiele lepiej się czuję, kiedy nie wyglądam jak menel. Jakby mi dziewczyna robiła inby, że dla kogo się tak stroję i w ogóle, to bym ją wyśmiał i zastanowił się nad takim związkiem, serio. Jednakże, dobrze ubrany
bo zdjęcie obrączki jest jednoznacznym sygnałem "jestem wolny i nie mam zobowiazan".

Ubranie się atrakcyjnie nie znaczy "bierz mnie ogierze"


@agaja: A kto to ustala?

Może on w obrączce czuje się nieatrakcyjnie? Skoro jego żona uważa, że te kilka dodatkowycb cm tkaniny ją w jakiś zauważalny sposób oszpeci i atrakcyjna może być tylko w czerwonej miniówce, to może on uważa, że atrakcyjny jest tylko bez kawałka metalu na palcu?
masz 100% racji. jak śmie się tak ubierać?! niech założy golf i spodnie jak przystało na porządną dziewczynę a nie będzie łydki albo uda pokazywać jak jakieś #!$%@?!


@kwasnydeszcz: Nie no jasne, nie pasuje to mojemu partnerowi - czyli osobie (tak powinno być), której kocham. Ale #!$%@?, zrobię mu na złość niech się martwi. A nuż trafi się jednak ten Alvaro, to wytłumacze się procentami %%% hehe
@AnonimoweMirkoWyznania: A jak dla mnie to norma, że tak wyszła. Sama lubię sobie potańczyć w klubie, a nie idę tam na jakieś łowy, tylko po prostu się pobawić i lubię ubrać jakąś fajną sukienkę czy krótką spódniczkę. To nie ma jakichś podtekstów, czy zaproszeń, po prostu sama się wtedy czuję fajnie i atrakcyjnie.
@Instynkt A dlaczego ma mu pozwalać zdjąć obrączkę?
Sorry, ale ja jakoś q tych kwestiach myślę raczej analogicznie.
Ona zdjęła obrączkę czy się wzywająco ubrała?
Faceci też mogą się ubrać tak, żeby przyciągnąć uwagę kobiet. I zdejmowanie obrączki nie jest konieczne.