Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa oświadczyła mi że idzie na babski wieczór w czerwonej minispódniczce, mi się ten pomysł nie spodobał bo takim ubiorem daje sygnał innym facetom że chce być podrywana, a wiem to bo kiedyś koleżanka byłą tak ubrana i non stop jakieś Sebki się do niej kleiły. Ona twierdzi że chce po prostu ładnie wyglądać, to jej powiedziałem że jak ja będę wychodził na męski wieczór to będę ściągał obrączkę, bo boję się że ją zgubię po pijaku. Jej reakcję łatwo przewidzieć, że facet to nie powinien do takiego miejsca chodzić bez obrączki ale już kobieta wyzywająco ubrana to już tak...

#zwiazki #kluby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Czy to normalne że zajęta kobieta ubiera się wyzywająco w klubie?

  • Tak 32.5% (850)
  • Nie 67.5% (1765)

Oddanych głosów: 2615

  • 79
  • Odpowiedz
@zapster: oczywscie ze gosciu ma zaufanie do swojej kobiety ale moze go #!$%@? sama mysl ze jakies matoly beda do niej podbijac, no ja bym sie #!$%@?

edit no chyba ze to ze mna cos nie tak bo ostatni facet ktory podbijal do mojej zony (objal ja reka jak stale przy barze) skonczyl z ryjem #!$%@? o kamienny stolik
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: należy sobie zadać pytanie dla kogo chce ładnie wyglądać w tej czerwonej mini, Ciebie tam nie będzie, koleżanek lesbijek też pewnie nie ma, więc wychodzi na to, że chce się tam podobać facetom. Możesz ją śmiało pogonić.
  • Odpowiedz