Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Moja różowa oświadczyła mi że idzie na babski wieczór w czerwonej minispódniczce, mi się ten pomysł nie spodobał bo takim ubiorem daje sygnał innym facetom że chce być podrywana, a wiem to bo kiedyś koleżanka byłą tak ubrana i non stop jakieś Sebki się do niej kleiły. Ona twierdzi że chce po prostu ładnie wyglądać, to jej powiedziałem że jak ja będę wychodził na męski wieczór to będę ściągał obrączkę, bo boję się że ją zgubię po pijaku. Jej reakcję łatwo przewidzieć, że facet to nie powinien do takiego miejsca chodzić bez obrączki ale już kobieta wyzywająco ubrana to już tak...

#zwiazki #kluby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz

Czy to normalne że zajęta kobieta ubiera się wyzywająco w klubie?

  • Tak 32.5% (850)
  • Nie 67.5% (1765)

Oddanych głosów: 2615

  • 79
  • Odpowiedz
@Instynkt: bo zdjęcie obrączki jest jednoznacznym sygnałem "jestem wolny i nie mam zobowiazan". Ubranie się atrakcyjnie nie znaczy "bierz mnie ogierze" - gość ma po prostu jakieś kompleksy i nie wierzy, że wystarcza swojej kobiecie.
Pomijajac juz kwestie, że jakiekolwiek pozwalanie/zabranianie czegoś w związku to dziecinada.
Jak partner/partnerka sami się nie upilnuja, to nic już nie pomoże.
  • Odpowiedz
jbsdjs: Przestań wkurzać.
Chce LADNIE WYGLADAC a nie wyrywac wszystkich wokół.
Kolezanki sie wystroją a ta ma wyglądać jak myszka, bo już ma faceta?

Obrączka to co innego. Ona jej nie zdejmuje. Ty jak bedziesz wychodził zamiast swetra po babci załóż koszulę- proste.

Zaakceptował: kwasnydeszcz}
  • Odpowiedz
@zapster: @Instynkt: plus jeszcze ta kwestia, że jak gość pić nie umie i sie zachlewa tak, że gubi cenne przedmioty, to niech nie pije wcale.

Choć może też tu jest problem. On wychodzi żeby zaszaleć i nie umie sobie wyobrazić, że jego kobieta idzie po prostu na spotkanie z koleżankami bez żadnych dodatkowych i ukrytych planów?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: to zależy od kobiety... panie moja ubierze się pięknie i wyjdzie a jak jakiś ją chce poderwać to lekceważy go i jest zimną suką, jak tzreba #!$%@? z liścia. No kwestia charakteru...w moim przypadku to ona zabiegała o mnie więc może dlatego...
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania o #!$%@? nie wiedziałam że nie można nosić miniówki w związku
Zła wiadomość: jeśli jest ładna to nawet jeśli założy dłuższą spódnicę i tak będą ją podrywać
Dobra wiadomość: jeśli twoja dziewczyna umie mówić, może odrzucić zaloty

  • Odpowiedz