Wpis z mikrobloga

Jak ja nienawidzę gitarzystów, przynajmniej tak, jak kocham gitary XD Moja pasja jest kwintesencją pasty o hobbystach. To jest absolutne przeciwieństwo stereotypu, że gitarzysta to takie zawsze wyluzowane, hehe piwko sex drugs rak n roll. Gdzie nie wejdziesz na forum/grupę, to 3/4 populacji to gimby z samooceną na poziomie swoich idoli XD Forum bez hejtu, jaaa #!$%@?ę, wszyscy ponapinani jakby ich wujek dotykał XD
#oswiadczenie #gitara #gitaraelektryczna #gitarabasowa #rakcontent #zalesie #humorobrazkowy
fetozaur - Jak ja nienawidzę gitarzystów, przynajmniej tak, jak kocham gitary XD Moja...

źródło: comment_OZ52VORy7ZfHI4EOdmioRdhVW6ssXzPr.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fetozaur: chyba tak jest w każdej działce niestety, jak ktoś jest za bardzo w coś wczuty i na dodatek jest chamem, to jest podwójnie #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja np. zacząłem nie lubić grafików, od kiedy poprzeglądałem sobie grupy, gdzie jest ich dużo. pewnie to samo jest na forach budowlańców, prawnikow czy lekarzy xd
  • Odpowiedz
@plen: Ale to jest ból, bo można powtarzać sobie, że #!$%@? w #!$%@?ów_ itd, ale chętnie bym sobie nagrał i wrzucił na yt jakieś lekcje dla innych, Ty pewnie też byś się chętnie o grafice wypowiadał w sposób swobodny, a tu horda Ci przebiega po Twoim wysiłku niczym uchodźcy (°°
  • Odpowiedz
@fetozaur: No niestety. Ale wyrobiłem sobie fajny pogląd, od którego trochę lżej w tym internecie. Kiedy ktoś coś tworzy sam i jest wartościowym człowiekiem, to nigdy nie będzie podcinał nikomu skrzydeł - to robią tylko chamy, a co ja się będę nimi przejmował ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@fetozaur: Może to jakiś syndrom elektrody? XDD
Zawsze wyluzowany, piweczko itd tak jak mówisz jest Ksantyp - tak to trzeba żyć XD
Jest jeszcze typ takich gitarzystów co gadają mnóstwo o teorii, jakie to nie #!$%@? rzeczy, a koniec końców okazuje się że oni sami nie potrafią tej teorii zastosować. Tacy są gorsi od tych co narzekają na sprzęt
  • Odpowiedz