Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirasy, jest sukces - udało mi się. Ale po kolei.

Od kiedy pamiętam zawsze po głowie chodziło mi obcowanie ze starszymi kobietami (lvl 23 here). Nie jakoś o wiele wiele starszymi, ale 10-15 lat różnicy. Zawsze (no może nie zawsze, od okresu dojrzewania oczywiście). Próbowałem długo coś zdziałać w tym temacie, ale nie było mi nigdy łatwo bo niestety jestem karakanem xD (170 cm wzrostu). Powiedzmy sobie szczerze, jest to spore utrudnienie, a jak się chce zbajerować starszą to już w ogóle. Ryj mam w miarę, nie najgorszy ale też nie wyróżniam się specjalnie, sporym plusem jest na pewno u mnie zarost który rośnie mi szybko, jest gęsty i dość ciemny, to działa jakoś na korzyść.

Próbowałem coś działać, i parę razy było blisko, co ciekawe - w 2 pierwszych przypadkach to te kobiety pierwszy raz nawiązywały ze mną kontakt. Za pierwszym razem napisała do mnie kobieta starsza o 14 lat, fajna - zadbana, atrakcyjna, taka przebojowa, typ korpobitch co ma za sobą już rozwód, dzieci a teraz sobie poluje na młodszych kolesi w internecie aby zaznać nieco przyjemności ( ͡° ͜ʖ ͡°) fajnie się wszystko rozgrywało, niestety chyba jeszcze nie byłem wtedy na to gotowy i przestałem się odzywać xD spękałem zwyczajnie. Później jakoś się jeszcze biłem z myślami czy może nie wymyślić jakiejś bajery i to odkręcić ale dałem już spokój. Pierwsze podejście #!$%@?.

Za drugim razem, z rok temu napisała do mnie mężatka. Ta się nie #!$%@?ła w tańcu - po kilku typowo sztampowych wiadomościach, pytaniach na temat mojego opisu na tym portalu przeszła do konkretów - że interesuje ją tylko "zabawa", że ma męża który o wszystkim wie a wręcz sam ją namówił do tego, ponieważ on sam uległ jakiś czas wcześniej poważnemu wypadkowi po którym stracił czucie od pasa w dół. Wszystko między nimi było ok poza tą jedną, seksualną sferą. Po 3 dniach zapytała jednak wprost co bym powiedział na to, jakby zaszła ze mną w ciążę XD miałbym się zrzec praw do dziecka itp. Generalnie dla mnie #!$%@? akcja więc podziękowałem, choć trochę mi ich było żal bo widziałem ewidentnie że nie kieruje nią tutaj jedynie chęć zabawienia się ale i pragnienie posiadania dziecka. No ale nie nie, no way. A szkoda, bo też była fajna, nawet trochę nudesów mi powysyłała. I 10 lat starsza.

No i trzecia ostatnia, w tym przypadku akcja rozpoczęła się na Tinderze. Zwiększyłem zakres wieku w wyszukiwaniu do 38 lat, zesparowało mnie po jakimś czasie z 8 lat starszą Eweliną (imię zmienione). Zacząłem rozmowę. Tutaj nadmienię tylko, że swój opis skopiowałem od jakiegoś mirka, cytuję: "Tak, dorabiam sobie jako krasnal ogrodowy. Nie, nie mam terminów na Twój ogródek" i coś tam dalej ode mnie. Pozdrawiam mirka który to wymyślił i przepraszam za plagiat xD
Ewelina odpisała mi nawiązując do tego opisu "a tak w ogóle mam duży i zaniedbany ogród, szkoda że nie masz terminów aby się nim zająć". "O #!$%@? Ty zbereźnico" myślę sobie i kontruję xD

Przewinę nieco żeby nie zanudzać - Po jakichś kilkudziesięciu wiadomościach odkryła karty - także nie szuka związku, bo jest z jednym facetem w otwartym związku od 9 lat, nie mają ślubu ale żyją ze sobą, mieszkają, i pozwalają sobie na takie akcje, w zasadzie dla nich to chleb codzienny że się ruchają z innymi xD mnie tam to wisi, nie mój związek, byle by mi facet ryja nie obił że mu kobietę rżnę jak mnie spotka xD
Przeszliśmy na fejsa, pogadaliśmy o naszych preferencjach, o jakichś pierdołach typu ulubione seriale, muzyka itp. też. Okazało się, że pracujemy w tej samej branży z tym, że ona jest kierownikiem w wielkiej, znanej prawie każdemu użytkownikowi internetu korporacji, ja z kolei dopiero zaczynam torować sobie drogę w karierze, w każdym razie - strzał w dychę, będzie o czym gadać...

...No właśnie, bo jeszcze się z nią nie widziałem, także mały clickbait, sory xD Ale po prostu czuję, że to wypali bo niczego nie ukrywałem - ani swojego wzrostu, ani wyglądu, ani doświadczenia w łóżku, ani tego kim jestem z zawodu. Jej facet jest podobno nawet 2cm niższy ode mnie (xD) ale widząc po zdjęciach to się nie dziwię że laski mu same wchodzą do wyra - morda 9/10, hajsu jak lodu, ciągle podróżuje gdzieś służbowo, zawsze #!$%@? w idealnie dopasowany garnitur i dodatki. Taka wymarzona wersja mnie za 10 lat. Choć póki co jestem raczej zwykłym normikiem, z dość ciekawymi pasjami i poczuciem humoru, może tym trochę nadrabiam.
Jak się z nią spotkam i będzie spoko to jeszcze tego samego wieczoru będzie ruchanie - nie powiedziała tego wprost, ale zasugerowała ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Także mirki, nawet będąc zwyczajnym normikiem (nawet takim fikołkowiczem jak ja) można coś zadziałać, po prostu kobiet na świecie jest tyle, że nie ma #!$%@? - musi się udać.

Ktoś sobie może pomyśleć, że to #!$%@? - dla mnie nie, to moja fantazja od wielu lat i teraz ma okazję się spełnić. Miałem parę związków, dużo #logikarozowychpaskow przerobiłem, i chwilowo mam dość. Przyjdzie moment gdzie się zwiążę z jakąś dziewczyną w wieku podobnym do mojego, ale teraz mam nadzieję spełnić jedno swoje marzenie, może będzie z tego ciekawa relacja, jakieś Friends with benefits ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#tinder #badoo #podrywajzwykopem #wygryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 19
OP: @zloty_wkret Będę :)
@PeterFile Raczej czułbym się niezręcznie gdyby szefowa była tą którą rżnę XD choć wiem że niektórzy tak robią karierę ale wolałbym nie mieszać pracy z życiem prywatnym. Z dziewczynami bliższymi mojemu wiekowi bywało przeróżnie - raz ok, raz gorzej, 2 związki gdzie był regularnie seks, kilka innych mniejszych znajomości czy flirtów, raczej standard
@bombelaz Jeszcze niczego nie dokonałem, ale czuję że uda się, dzięki ( ͡°
@AnonimoweMirkoWyznania: " sporym plusem jest na pewno u mnie zarost który rośnie mi szybko, jest gęsty i dość ciemny, to działa jakoś na korzyść."

"nawet będąc zwyczajnym normikiem (nawet takim fikołkowiczem jak ja) można coś zadziałać,"

no to się zastanów którą wersję wybierasz
OP: Wołam plusujących: @TheDudee, @damianooo5, @OzaweNakashi, @ezoT, @mendrix, @nie_usune_konta, @Bolo92, @ee333, @your_destiny, @priveth, @czemu_mnie_to_nie_dziwi, @Skierak, @srogie_ciasteczko

Wybaczcie za delikatną obsówę ale nie spotkałem się z nią we wtorek bo musiała przypilnować jakichś spraw w swojej pracy, spotkaliśmy się w środę.

Spotkaliśmy się w knajpie coś zjeść. Byłem zdenerwowany znacznie bardziej niż przed zwykłą randką, ale okazało się że nie
OP: @priveth To zależy. Milfów które romansują z młodszymi kolesiami? Owszem, dużo. Wszystko jednak zależy od Ciebie. Mi było ciężko znaleźć sobie milfa bo jestem krasnalem xD A mimo to udało mi się. Przede wszystkim nie można być #!$%@?ą - jeżeli już nawiążesz kontakt z jakimś milfem to postaraj się być pewny siebie choć nie zarozumiały. Milfy szczególnie wyczulone są na takich niepewnych chłopczyków którzy nie będą pewni swojego i w