Wpis z mikrobloga

Uwaga ten wpis jest przeznaczony do wszystkich #przegryw

Uważasz że Twoje życie jest do dupy? Nie masz znajomych? Jesteś wiecznym #tfwnogf ? To dobrze się składa bo ja też. Tylko w przeciwieństwie do Ciebie jestem szczęśliwy ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeszcze rok temu miałem depresję, potrafiłem spać po kilkanaście godzin (kładłem się po powrocie z pracy i wstawałem ... do pracy. Modliłem się aby w końcu był weekend w którym jedyną rozrywką było pójście po zakupy, krótki spacer i spanie. Uważałem że moje życie jest do dupy, wiecznie narzekałem, a jedynym moim marzeniem było poznać jakiś #rozowypasek (jestem cholernie brzydki, mam krzywe żółte zęby z którymi z powodów medycznych nic nie mogę za bardzo zrobić w rozsądnych pieniądzach).
Aż niedawno podjąłem decyzję i przeprowadziłem się do miasta które od zawsze uwielbiałem. Zerwałem kontakt z większością starych znajomych (zostali jeszcze jacyś od podstawówki w moim rodzinnym mieście), kontynuowałem swoje podróże - oczywiście zawsze sam. Ale stało się coś jeszcze - zmiana miejsca zamieszkania sprawiła że zacząłem jeździć na rolkach, chodzić na koncerty, na mecze, na spacery czy nawet do kina. Jeszcze niedawno bałem się wyjść bo każdy na samotnego faceta patrzył jak na dziwaka, a teraz po prostu mam to w dupie. I nie chodzi o spotykanie ludzi - bo ja z nikim zazwyczaj w trakcie tych rozrywek nie rozmawiam. Chodzi o swoje wnętrze i przeżycia.
Stałem się po prostu szczęśliwym człowiekiem, nie narzekam, nie mam czasu na nic bo mam masę zajęć i ogrom nowych pomysłów. A co najważniejsze doszedłem do wniosku, że w sumie samemu też może być fajnie i po tylu latach piwniczenia już nawet nie oglądam się za #rozowepaski bo mi do niczego nie są potrzebne. Po tylu latach polubiłem i na tyle przyzwyczaiłem się do samotniczego trybu życia, że już raczej tego nie zmienię.

Dlatego też Mirki nie poddawajcie się. U mnie jedna pozytywna zmiana - przeprowadzka z miasta którego nienawidziłem, w którym mieszkałem tylko dla pieniędzy do miasta które mi się podoba sprawiła że stałem się szczęśliwy. Ci którzy dają rady wyjdź do ludzi niech sobie wsadzą w tyłek takie rady bo wiem po sobie, że takich jak my inni omijają szerokim łukiem (do mnie nawet w autobusie się nikt nie przysiada xD ) ale jeden wysiłek w kierunku zmian zaowocuje wyjściem ze strefy #!$%@?. Amen.

#wygryw #gorzkiezale #chwalesie #oswiadczenie #zycie #logikaniebieskichpaskow #logikaprzegrywow
  • 9