Wpis z mikrobloga

@sebool12 bez różnicy. W iPhone 7 w matowej czerni odpryskuje farba, czarny błyszczący rysuje się od patrzenia na niego.
W S8 jest ryzyko zaróżowionego ekranu, ale aktualizacja oprogramowania praktycznie wyeliminowała ten problem.

Bez różnicy czy S8 czy iPhone 7 -tu i tu możesz trafić niedoróbkę.
  • Odpowiedz
@Cebulix mam S8 ale jednocześnie korzystam z iPada więc znam oba systemy. iPhone 7 przy S8 ma przedpotopową budowę ale większość telefonów wypada na tle Samsunga archaicznie. Ekran ma w S8 wyższa rozdzielczość a aparat robi lepsze foty. Za iPhone 7 przemawiał jedynie rozmiar bo mam nieduże dłonie i wygodniej trzymało się jabcoka. Korzystam z Android pay I muszę mieć szybkie ładowanie więc i Siódemka odpadla. Co do systemu wkurza mnie
  • Odpowiedz
  • 1
Bardzo nie lubię iPhonów, ale chciałbym przypomnieć, że we wrześniu pojawi się nie tylko ósemka, ale ulepszone wersję siódemki. Z dopiskiem S.
  • Odpowiedz
@Cebulix: siedzialam przez 7 lat w ios i teraz mam galaxy s8plus. Android jest super ekstra ale jesli chodzi o galaxy s8 to mnie szlag trafia jesli chodzi o szklo hartowane (zadna z kupionych szybek nie pasowala) a i akcesoria samsungowe mnie do konca nie zadowalaja.
  • Odpowiedz
@Cebulix: Jak nie miałeś to najpierw zobacz. nie ma nic gorszego niż się zawieść oesem.. jak tam miałem z windows phone, kupiłem w ciemno i narzekałem. Ogólnie nie podałeś wymagań i do czego używasz telefonu więc uniwersalnym rozwiązaniem będzie s8.. japko ma jednak ograniczenia i wielu rzeczy które możesz zrobić na androidzie nie zrobisz na iosie.
  • Odpowiedz