Wpis z mikrobloga

Masz inne sprzęty Apple - Iphone.

Nie masz - Samsung.

To ekosystem apple sprawia że iphone jest zajebisty.


@Hyakinthos: Dawno takich bzdur nie czytałem, a piszę to jako posiadacz iPhona bez Maca czy Macbooka (i bez zamiaru ich kupna). Oprócz Continuity, czyli przenoszeniu połączeń i SMSów z iPhona na Maca to nie ma żadnych korzyści z "ekosystemu Apple", których nie dało by się ogarnąć na Windowsie czy Linuxie.
  • Odpowiedz
@Cebulix: ja fan samsunga dostalem ostatnio z pracy iphone 7. IOS daje rade. w sumie to samo ale ma swoje ograniczenia w niektorych moich ulubionych aplikacjach, ale znowu w innych ma drobne ulepszenia. Jak nie wybierzesz bedziesz zadowolony.
  • Odpowiedz
Ip7 Ale kup sobie wersję 128gb bo przy tak dobrymi aparacie 32 za szybko się zapełni. I dla jasności wystarczy kablem USB podpiąć iphone żeby zgrać zdjęcia, nie potrzeba do tego żadnej aplikacji
  • Odpowiedz
@Cebulix: Jeżeli masz kasę i wybierzasz wyłącznie pomiędzy tymi dwoma, to Galaxy S8. Jeżeli bierzesz też pod uwagę co innego, to np. LG G6, OnePlus 5 albo Xiaomi Mi6. Wspomniany wcześniej Huawei P10 w zasadzie też może być. Na dobrą sprawę większość tegorocznych flagowców nie rozczarowuje, ale jeżeli z tych dwóch, to dla mnie Galaxy S8.
  • Odpowiedz
@Cebulix: odpowiem jako osoba, która po 6 latach z Androidem przerzuciła się na iPhone 7. Powiem tak - warty swojej ceny. Jestem w #!$%@? zadowolony a korzystam od lutego. Zero ścinek wszystko działa jak należy. Kilka dni temu miałem możliwość kupna galaxy s8 w zajebistej cenie (2000zl). Stwierdziłem, ze kupię i zobaczę czy wrócę do samsunga czy jednak zostanie iPhone. Z S8 wytrzymałem dzień. Najśmieszniejsze, ze już w pierwszy dzień
  • Odpowiedz
@FightMaker: @Hyakinthos: co wy z tym ekosystemem. Gdzie się tego naczytaliście. Mam iPhone, Macbooka Pro, iPada i Apple Watcha i poza kilkoma bajerami jak kopiuj/wklej który po prostu działa, odbieranie/odpisywanie na smsy z komputera czy AirDrop to serio nie jest co mogłoby przemawiać za iPhonem. Spokojnie można używać srajfona gdy się nie ma całego "ekosystemu"
  • Odpowiedz
Nie da się bluetoothem przegrywać plików,


@k_suchy: co #!$%@?, jak to możliwe w XXI wieku? Moją starą #!$%@?ą Nokią jestem w stanie udostępnić cokolwiek na bluetooth a Ty mi mowisz, że Iphone tego nie może zrobić?
  • Odpowiedz