Wpis z mikrobloga

to już można powiedzieć że umarłem za życia? 60 takich samych dni wstań, ogarnij się, idź z psem, śniadanie, przejrzyj oferty pracy maile (jak śmieciu śmiesz nie posiadać prawka i wysyłasz do nas cv? weź #!$%@?, pół etatu? a #!$%@? nas obchodzi że studiujesz... Od czasu do czasu jakaś niespodzianka w postaci zapraszamy na rozmowę by dzień po rozmowie zadzwonić "dziękujemy za zainteresowanie ale znaleźliśmy kogoś lepszego", a chciałem dorobić na serwer poleasingowy- wirtualizacja systemów laborki #!$%@? i szykują się wycieczki na uczelnie żeby to ogarnąć...), z psem na spacer, obiad, śmieszkuj na stronie ze śmiesznymi obrazkami, idź z psem, zjedz coś, kilka odcinków serialu czy jakiś film, idź spać. Przy tym wysł#!$%@? żeś niewart niczego #!$%@?, zakała rodziny i tym podobne... Dla czego niema kontaktów z ludźmi? Bo #!$%@? nikt nie napisał, dziewczyna? nie w tym #!$%@? życiu... Powiedziałem sobie #!$%@?ę ktoś będzie miał ochotę pogadać to napisze. Do #!$%@? kto wymyślił tyle miesięcy przerwy między semestrami? Jeszcze miesiąc #!$%@? mać... #przegryw #samotnosc #tfwnogf
  • 33
@mati1990: stary po pierwsze primo zeby teraz w Polsce nie znalezc pracy to albo siedzisz na wiosce w podhalu ktora ma 3 mieszkancow tym Ciebie i twoich dziadkow albo jesteś ameba, po drugie #!$%@? na studiach who cares? Poprawisz! Po trzecie primo jesli Cie studia nie interesujesz to trzeba bylo isc na zaoczne. Po czwarte primo jakbys zobaczyl dziewczyne z Twoim nastawieniem sam nie chcialbys z nia byc.
@PtactwaWiele: studia zajebiste, chciałem coś się w tym kierunku douczyć, tak poprawię ale muszę jeździć na uczelnie niestety mój pc-et nie pociągnie 2x win10 i 3x win 2012r2... miasto katowice, sosnowiec, dąbrowa górnicza ale niestety brak prawka i pół etatu to za duże kombo
@Silvervend: jak nie tam to gdzie indziej... ponad 100 cv wysłanych z tego byłem może na 10 rozmowach... nikomu nie chce się tracić czasu na pracownika który popracuje miesiąc czy 2 a na pół nie chcą zatrudnić.
@mati1990 Jak szukam pracy na gwałt, to najpierw dzwonię i mówię, że wysyłam CV i chcę wiedzieć czy dotarło. Jak dotarło to pytam sie co o tym myśli.

Z kolei na rozmowie mówisz to, co chcą usłyszeć, a nie prawdę. Jak mówisz, że szukasz czegoś na chwilę, to sam im mówisz, żeby Cię nie brali. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mati1990: jak ci cos wykazali to to badaj. Jesli nie radzisz sobie na sluchawce to zacznij sobie radzic. Rozwozenie pizzy? Czesto daja skuter. Mozesz sprzatac, byc pomocnikiem w piekarni. Roznosic ulotki. Pracowac na kasie w biedronce czy innym markecie. Ale Ty siedzisz jak ten cwok i twierdzisz ze rozeslales 100 cv i nic. Jesli tak jest to chyba dales zdjecie kutanga zamiast twarzy.