Wpis z mikrobloga

to już można powiedzieć że umarłem za życia? 60 takich samych dni wstań, ogarnij się, idź z psem, śniadanie, przejrzyj oferty pracy maile (jak śmieciu śmiesz nie posiadać prawka i wysyłasz do nas cv? weź w---------j, pół etatu? a c--j nas obchodzi że studiujesz... Od czasu do czasu jakaś niespodzianka w postaci zapraszamy na rozmowę by dzień po rozmowie zadzwonić "dziękujemy za zainteresowanie ale znaleźliśmy kogoś lepszego", a chciałem dorobić na serwer poleasingowy- wirtualizacja systemów laborki u-----e i szykują się wycieczki na uczelnie żeby to ogarnąć...), z psem na spacer, obiad, śmieszkuj na stronie ze śmiesznymi obrazkami, idź z psem, zjedz coś, kilka odcinków serialu czy jakiś film, idź spać. Przy tym wysłuchuj żeś niewart niczego c--j, zakała rodziny i tym podobne... Dla czego niema kontaktów z ludźmi? Bo k---a nikt nie napisał, dziewczyna? nie w tym j-----m życiu... Powiedziałem sobie p------ę ktoś będzie miał ochotę pogadać to napisze. Do c---a kto wymyślił tyle miesięcy przerwy między semestrami? Jeszcze miesiąc k---a mać... #przegryw #samotnosc #tfwnogf
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mati1990 Czyli problemy ze stresem. Sprobuj dostać się do jakiegoś fast fooda, kawiarni czy sklepu. Tylko tak na bezczela. Wpadasz, mówisz, że szukasz pracy i chciałbyś pogadać z kierownikiem. Im bardziej bezpośrednio tym lepiej.
  • Odpowiedz
@mnbv-1: z saturna "dziękujemy za udział w rekrutacji ale wybraliśmu kogoś innego" z orlenu "dziękuje za rozmowę ale wybralismy osobę bardziej odpowiednią i życzymy powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy..."
  • Odpowiedz