Wpis z mikrobloga

@duncanidaho2: właśnie sobie wyobrażałam minę niebieskiego jakby zobaczył mnie z czosnkiem w pępku xD w sumie jakby było to jakoś uzasadnione to może też byśmy z ciekawości spróbowali xD to z owulacją czytaliśmy jakieś uzasadnienie, słabe czy nie - nie wiem bo lekarzem nie jestem, że "męskie" plemniki są szybsze ale słabsze a "żeńskie" wolniejsze ale dłużej dają radę. No cóż chyba trzeba będzie znowu wziąć się za eksperymenty - dla
  • Odpowiedz
@wykopkami: o no właśnie to o tym czytaliśmy. Argument o in vitro przekonuje mnie. W sumie też mi przyszło do głowy że zdarzają się bliźnięta chłopiec i dziewczynka - z jednego stosunku a nie dwóch przed i po owulacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) ciekawe kto wtedy jest dominujący według metody tamtej pani? Oboje rodzice czy co xD
  • Odpowiedz
Nie wiem, może się rozproszyłem i krzywo poszło?


@JarosG: Ponoć plemniki męskie są szybsze ale krócej żyją a żeńskie (w sensie z chromosomem x) są cięższe wiec dopływają wolniej ale ich życie jest dłuższe. Wiec wszystko zależy od tego czy kobieta ma regularny cykl.
No chyba że mi na bioli kłamali.
  • Odpowiedz
@karliTToO: jak chce zaplanować płeć dziecka niech robi to co ja w simsach. Jak mi się dziecko nie podobało to zamurowywałem, czekałem aż umrze i zabierałem się za robienie nowego. Do skutku aż miałem idealne dziecko.
  • Odpowiedz
a to nie jest tak, że nadmiar dziewczynej implikuje mały interes ojca? Z tego co pamiętam "męskie" plemniki są szybsze, ale mniej wytrzymałe, więc kończenie "głębiej" sprawia, że zwiększa się szansa na ich wygraną, z kolei "płytsze" sprawia, że więcej ich ginie po drodze ;)


@AtoMan: Skąd wy tą wiedzę #!$%@? bierzecie? XD Z Gali?
  • Odpowiedz
@monox12: Patologia sortu najgorszego. Taka rodzina patologicznych celebrytów z mojej rodzinnej miejscowości. Jej matka to chyba z 5 dzieci miała i każde z innym konkubentem, a ta gwiazda chyba też już 2-3 ma ( ͡ ͜ʖ ͡)

@derigen90: 91 albo 92 z przewagą pierwszego. Kiblowała ze 2 lata w gimbazie i przez chwilę była w równoległej klasie(93 here).
  • Odpowiedz