@Smule: bitmain ta szmata i bikasz nie ma nic do rzeczy rynek był już przegrzany to się czuło. Mam nadzieję, że zleci sporo. A jak będzie to czas tylko może pokazać.
@pawlo74: tak rynek jest przegrzany, ale bcash/hashrate dolozyl do ognia i poglebil spadki. liczylem na małą pompke pod segwit, ale chyba jej nie bedzie, poza tym nie wiadomo kiedy do konca ten segwit wejdzie, bo bloki są opoznione.
@Smule: nie było zaplanowane tak mówił jihan ale kto wierzy temu łachmycie? Niech on całkiem się wyłączy, niech zniknie, niech od zostawi bitcoina w spokoju. Jak będzie trzeba to kupie koparki i będę kopał. Pełne bloki nie puste tak jak on.
źródło: comment_f7JiivbnMNOh9cLDbNLwN7Gl2gD0MrSD.jpg
Pobierzźródło: comment_YDvQanp37XSXSrO3v2doiXFtRmgntdMG.jpg
Pobierzźródło: comment_L0BI6PwiMAW5sNKrlcv2S5KLYrRkk4Ia.jpg
Pobierzi powiedz mi, ze to nie bylo zaplanowane :)