Wpis z mikrobloga

II EDYCJA WYKOPOWYCH ZAWODÓW W TRÓJBOJU SIŁOWYM #wykopowytrojboj
WYNIKI
W zabawie wzięły udział 22 osoby, razem przerzuciliśmy w najlepszych bojach 8140,5kg! ()
Startowaliśmy w 3 kategoriach wagowych: do 77kg włącznie, 78kg - 90kg włącznie i powyżej 90kg.
Zwycięzcami kolejno w tych kategoriach są: @G___G, @berti i @beefislife. Między tą trójką rozwiązały się losy podium w kategorii OPEN!
Ze spraw organizacyjnych
-Kolejny raz nie wszystkie osoby, które się zgłosiły wzięły udział, a i znalazło się kilka osób, które nie były zapisane a podały wyniki. Kilka osób też wysłało mi wyniki na priv i to kilka dni wcześniej. Nie uwzględniłem ich, dlatego, że byłoby to nie fair względem innych zawodników, którzy wyniki podali na forum w określonym do tego miejscu.
-Kolejna edycja będzie na koniec grudnia. Większość będzie wtedy w okresie masy i po pierogach z wigilii, także planujcie swoje maxy na wtedy. Regenerujcie się do tego czasu, leczcie kontuzje (mam nadzieje, że nikt poza mną nie złapał kontuzji [cool][cześć] :) i atakujemy kolejny wykopowy trójbój w czapce mikołaja!
-Po ostatniej edycji napisałem do @moderacja z pytaniem o przyznanie odznaczenia trójboisty uczestnikom. Powiedzieli, że jeśli to nie będzie jednorazowa akcja to jak najbardziej będą chętni przyznać takie odznaczenia. Także droga moderacjo, zobaczcie co tu się dzieje! :)

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę, jesteście super! Gratuluję każdemu - każdy bez względu na miejsce jest zwycięzcą! ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
#mikrokoksy #silownia #wykopowytrojboj
brtk122 - II EDYCJA WYKOPOWYCH ZAWODÓW W TRÓJBOJU SIŁOWYM #WYKOPOWYTROJBOJ
WYNIKI
W...

źródło: comment_yT3p0dedJVJ0VBuiq24NAHQSelbCm7lT.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach