Wpis z mikrobloga

II EDYCJA WYKOPOWYCH ZAWODÓW W TRÓJBOJU SIŁOWYM #wykopowytrojboj
WYNIKI
W zabawie wzięły udział 22 osoby, razem przerzuciliśmy w najlepszych bojach 8140,5kg! ()
Startowaliśmy w 3 kategoriach wagowych: do 77kg włącznie, 78kg - 90kg włącznie i powyżej 90kg.
Zwycięzcami kolejno w tych kategoriach są: @G___G, @berti i @beefislife. Między tą trójką rozwiązały się losy podium w kategorii OPEN!
Ze spraw organizacyjnych
-Kolejny raz nie wszystkie osoby, które się zgłosiły wzięły udział, a i znalazło się kilka osób, które nie były zapisane a podały wyniki. Kilka osób też wysłało mi wyniki na priv i to kilka dni wcześniej. Nie uwzględniłem ich, dlatego, że byłoby to nie fair względem innych zawodników, którzy wyniki podali na forum w określonym do tego miejscu.
-Kolejna edycja będzie na koniec grudnia. Większość będzie wtedy w okresie masy i po pierogach z wigilii, także planujcie swoje maxy na wtedy. Regenerujcie się do tego czasu, leczcie kontuzje (mam nadzieje, że nikt poza mną nie złapał kontuzji [cool][cześć] :) i atakujemy kolejny wykopowy trójbój w czapce mikołaja!
-Po ostatniej edycji napisałem do @moderacja z pytaniem o przyznanie odznaczenia trójboisty uczestnikom. Powiedzieli, że jeśli to nie będzie jednorazowa akcja to jak najbardziej będą chętni przyznać takie odznaczenia. Także droga moderacjo, zobaczcie co tu się dzieje! :)

Dziękuję wszystkim za wspólną zabawę, jesteście super! Gratuluję każdemu - każdy bez względu na miejsce jest zwycięzcą! ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
#mikrokoksy #silownia #wykopowytrojboj
brtk122 - II EDYCJA WYKOPOWYCH ZAWODÓW W TRÓJBOJU SIŁOWYM #WYKOPOWYTROJBOJ
WYNIKI
W...

źródło: comment_yT3p0dedJVJ0VBuiq24NAHQSelbCm7lT.jpg

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale już widzę jakie mam szanse


@takapani: Przecież ranking nie jest ułożony "bezwzględnie", tylko przeliczany z uwzględnieniem wagi zawodnika. Ba, nawet lepiej - za to że jesteś kobietą dostajesz gratisowe punkty. Na przykład:

(f) 150.00KG@60.00KG BW = 167.24

(m) 150.00KG@60.00KG BW
  • Odpowiedz
@brtk122: A tak z ciekawości macie podział na ludzi na soku oraz tych bez?
Generalnie ciężko ocenić, bo nie wiem ile kto ma stażu na siłowni lub też ile zajmuje się stricte trójbojem czy dwubojem, ale chociażby w najniższej wadze widać wyraźnie taką zależność.

77 kg - 160 w siadzie, najgorszy 88, wyciskanie 115 do 60 - dysproporcja jest zbyt
  • Odpowiedz