Wpis z mikrobloga

Ej, a moze by tak tag #codziennyveritasliberabitvos? xD Poczytałem sobie trochę te jego wpisy i powiem że dawno nie widziałem tak ekstremalnego narcyzmu i nienawiści skierowanej na innych (głównie na kobiety)

Shenzhou po terapii tagiem #codziennyshenzhou jednak jakby spokorniał i zrobił się z niego prawie że normik. A też srogi content wstawiał swego czasu :D

#przegryw #tfwnogf #stulejacontent #tinder #zwiazki
  • 19
@JanPapejTrzeci byłem na jego profilu i poczytałem jego łzawe kocopoly. Typ od 2,5 roku pisze w kółko to samo, tyle że na początku pisał głównie o samym byciu odludkiem bez znajomych wiele razy gnojonym w szkole, teraz ewoluował w narcyza który uważa się za lepszego od wszystkich.

To już jest przypadek kliniczny, to wcale nie jest już śmieszne tylko niebezpieczne. #!$%@? wie co takiemu do głowy przyjdzie. Taki 27 letni bezrobotny przegryw
@Esubane: Taka jest konsekwencja zwykłego braku szczęścia. Veritas z tego co pisał to zrobił naprawdę dużo, żeby swój stan rzeczy zmienić, bez efektów. Tak już jest, możesz mieć po prostu rzadziej spotykany zbiór jakichś cech osobowości i ich kombinacje i już nie wejdziesz w głębsze relacje z 99% ludzi (nie mówię tu o zwykłym znalezieniu znajomych czy życiu towarzyskim). Na to nie ma się wpływu, smutna rzeczywistość. Leczenie nic tu nie