Wpis z mikrobloga

ciąża to nie choroba


Jak mnie #!$%@?ą takie stuleje piwniczaki które najlepiej wiedzą co jest w stanie a czego nie da rady kobieta w ciąży. Spróbuj sobie zaimplantować "pasożyta" który wysysa z ciebie substancje odżywcze i żelazo, a z każdym tygodniem coraz bardziej naciska na pęcherz, nerki, jelita lub moczowody. Nie możesz się wyspać bo znalezienie wygodnej pozycji w późniejszych miesiącach graniczy z cudem. Dzieciak rosnąc bombarduje cię hormonami które mogą zrobić z ciebie rozchwiane emocjonalnie zombie. No ale wykopowy ekspert siedzący półtora metra pod poziomem gruntu wie lepiej i każda kobieta idąca na zwolnienie w 3 miesiącu to roszczeniowa idiotka xD

#gorzkiezale #bekazpodludzi #ciaza #dzieci #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
Pobierz
źródło: comment_uZ7U6XLcWorRT6Il2I2yVkVz8o3eJe94.jpg
  • 230
@xetrov: Ja poszłam na zwolnienie w 7 miesiącu, więc myślę, że mam prawo się wypowiedzieć jak wygląda praca w ciąży. INDYWIDUALNIE. Ktoś by popatrzył na mnie z boku to by pomyślał "ooo... praca biurowa... siedzi sobie wygodnie przy biurku", a prawda jest taka, że od dłuższego czasu tak bardzo bolał mnie kręgosłup, że o wiele lepiej czułam się stojąc lub chodząc, niż siedząc bite 8h. Bo brzuch ciążowy to nie jest
Ale szczerze mówiąc rozumiem dziewczyny, które mają jakąś gównopracę i nie siedzą w niej do późnej ciąży, bo po sobie widzę jak bardzo męczące to jest, czasami bolesne i wbrew pozorom odbija się na wynikach niektórych badań


@sogood: no wiem wiem, za to prowadzenie swojego sklepu (czy tam męża) już na wyniki badań nie wpływa ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale nie wrzucajcie wszystkich do jednego worka.


@
@rybsonk: Nadużywanie zwolnień lekarskich nie jest skorelowane z płcią, ale jak już zacząłeś ten temat to wspomnę tylko, że kobiety przechodzą częściej na zwolnienie lekarskie, niż mężczyźni.
@rybsonk: wiadomo, że ciąża nie jest stanem normalnym. co ciekawe, matka się o wiele bardziej w tym zakresie poświęca, a i tak większy szacunek ma ojcostwo. Phi.
jeśli facet tego nie rozumie, to nie powinien mieć dzieci, a tym bardziej córki. 'wystawianie się do zalania'? really? ja nie planuję bachorów, ale aż tak patologiczna, żeby używać podobnego słownictwa jeszcze nie jestem xD
@kwasnydeszcz: Wykop to portal gdzie najpopularniejszy tag to danielmagical. Korwin jest królem. itd. 90% uzytkowników to gimby. traktowanie wykopu poważnie to nie jest dobry pomysł. :D bo gdybys zobaczyła pryszczatą twarz małej stulejki która mówi takie coś to by Cie wzięło na litość i nie traktowałabyś takich wywodów powaznie :) Czarnolistuj do oporu i będziesz mieć spokojniejsze zycie.
szczególnie na te ciążowe


@sogood: Dlatego lepiej zatrudnić młodego faceta, niż młodą kobietę. Młodą kobietę można zatrudnić na niskopłatne gównostanowisko. Jak pójdzie na macierzyński jest zerowa strata dla pracodawcy, ale za to statystyki ładne, bo zatrudniamy dużo kobiet. Dodatkowo z facetem możemy liczyć na jego nadgodziny, bo kto chce siedzieć w domu z dzieciakiem.
@sogood:
Szczerze to myślę, że nawet gdyby to dziewczyny wrzucały takie posty na mikro to byłoby dość podobnie (nie robią tego, bo mają jednak istotniejsze sprawy na głowie - więc się raczej nie dowiemy). Łatwo krytykować ogól nieznajomych, bo krytykowanie każdego jest takżę krytykowaniem nikogo konkretnego. A że dochodzi do tego zwykła niewiedza tego, jak wygląda codzienność ciąży i wczesnego rodzicielstw, (bo rodziców tutaj to pewnie jest między kilka a kilkanaście