Wpis z mikrobloga

ciąża to nie choroba


Jak mnie #!$%@?ą takie stuleje piwniczaki które najlepiej wiedzą co jest w stanie a czego nie da rady kobieta w ciąży. Spróbuj sobie zaimplantować "pasożyta" który wysysa z ciebie substancje odżywcze i żelazo, a z każdym tygodniem coraz bardziej naciska na pęcherz, nerki, jelita lub moczowody. Nie możesz się wyspać bo znalezienie wygodnej pozycji w późniejszych miesiącach graniczy z cudem. Dzieciak rosnąc bombarduje cię hormonami które mogą zrobić z ciebie rozchwiane emocjonalnie zombie. No ale wykopowy ekspert siedzący półtora metra pod poziomem gruntu wie lepiej i każda kobieta idąca na zwolnienie w 3 miesiącu to roszczeniowa idiotka xD

#gorzkiezale #bekazpodludzi #ciaza #dzieci #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
rybsonk - > ciąża to nie choroba

Jak mnie #!$%@?ą takie stuleje piwniczaki które n...

źródło: comment_uZ7U6XLcWorRT6Il2I2yVkVz8o3eJe94.jpg

Pobierz
  • 230
  • Odpowiedz
@rybsonk: Też zawsze mnie to bawi, moja mama raz poroniła i gdy zaczęłam już pasożytować w jej brzuchu, to musiała brać leki na podtrzymanie ciąży i obowiązkowo przejść na zwolnienie właśnie w okolicach trzeciego miesiąca - inaczej najpewniej by mnie nie było. Ale wypok peel i tak wie lepiej ( )
  • Odpowiedz
@bluehawaii91: bo może chce mieć dziecko - nie każdy jest taką ameba umysłową, że próbuje być edgy i nie lubi gowniakow. Niektórzy, w sumie to większość normalnych ludzi, widzi dużo szczęścia w potomstwie, więc godzi się na trudniejsze 9 miesięcy.
  • Odpowiedz
@MiesozernaBijeLudzi1: aj weź się nawet nie męcz... ta dyskusja straciła sens odkąd niektórzy zaczęli argumentować jak bardzo mają gdzieś drugiego człowieka. Tam, gdzie nie ma ani grama empatii, nie ma sensu strzępić sobie języka, tracić czas i się denerwować.
  • Odpowiedz
@shahid:

Tworzenie, zdolnego do cierpienia człowieka, w imię egoistycznej potrzeby posiadania potomstwa jest samolubną zachcianką

zwłaszcza że posiadanie dziecka jak napisałem powyżej, jest etycznie co najmniej wątpliwe


Chciałbym poznać proces myślowy, który doprowadził do tego. Wielki cytat xD
  • Odpowiedz
Ilu z komentujacych post bylo w ciazy, ewentualnie bylo razem z kobieta ktora jest w ciazy ? Prosze o plus za kazda osobe komentujaca ktora nie byla w wymienionej sytuacji ale sie wypowie :>
  • Odpowiedz