Wpis z mikrobloga

ciąża to nie choroba


Jak mnie w-------ą takie stuleje piwniczaki które najlepiej wiedzą co jest w stanie a czego nie da rady kobieta w ciąży. Spróbuj sobie zaimplantować "pasożyta" który wysysa z ciebie substancje odżywcze i żelazo, a z każdym tygodniem coraz bardziej naciska na pęcherz, nerki, jelita lub moczowody. Nie możesz się wyspać bo znalezienie wygodnej pozycji w późniejszych miesiącach graniczy z cudem. Dzieciak rosnąc b--------e cię hormonami które mogą zrobić z ciebie rozchwiane emocjonalnie zombie. No ale wykopowy ekspert siedzący półtora metra pod poziomem gruntu wie lepiej i każda kobieta idąca na zwolnienie w 3 miesiącu to roszczeniowa idiotka xD

#gorzkiezale #bekazpodludzi #ciaza #dzieci #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
rybsonk - > ciąża to nie choroba

Jak mnie w-------ą takie stuleje piwniczaki które...

źródło: comment_uZ7U6XLcWorRT6Il2I2yVkVz8o3eJe94.jpg

Pobierz
  • 230
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@agaja: Jak słyszę o nieustępowaniu kobietom w ciąży w autobusach/ tramwajach/ metrze to krew we mnie zaczyna się gotować. To chyba dlatego, że Moja Mama jak jechała w zaawansowanej ciąży autobusem to nikt jej nie ustąpił.
  • Odpowiedz
@bluehawaii91: Zastanawiam się czy głupszy jest Twój argument, czy ludzie plusujacy Twój komentarz. Nie pomyślałeś że kobiety mogą cierpieć w czasie ciąży dla swoich dzieci ? Może dla Ciebie mieć swoje dziecko nic znaczy, ale uwierz ze dla większości życie bez dziecka nie miałoby sensu.
  • Odpowiedz
@bialaowca: a tam, taka masochistyczna rozrywka :P
ale dziekuje :)

@PtactwaWiele: no to to byl konkretny przypadek, a mnie chodzi o to, aby nie wrzucac wszystkich do jednego worka. Tylko tyle, choc dla niektorych - az tyle.

@bajnok8: no niestety wiele osob tego nie robi, ale jak poczytasz komentarze tutaj, to jakos nie dziwi :P
  • Odpowiedz
@kwasnydeszcz: w polu nie, ale jak już miała stado gówniaków i był w ciąży to i tak zapieprzała do końca, bo mąż tyrał w polu, zginał na wojnie albo był w armii, myślisz, że ona leżała? Wtedy nie było pralek, zmywarek, kranów, elektryczności, wszystko robiło się ręcznie. Tylko bogaci mieli pomoc domową.
  • Odpowiedz
w polu nie, ale jak już miała stado gówniaków i był w ciąży to i tak zapieprzała do końca, bo mąż tyrał w polu, zginał na wojnie albo był w armii, myślisz, że ona leżała? Wtedy nie było pralek, zmywarek, kranów, elektryczności, wszystko robiło się ręcznie. Tylko bogaci mieli pomoc domową.


@tomaszk-poz: no i co z tego wynika?
  • Odpowiedz
ciaza to nie choroba i do 5-6 miesiaca sie normalnie pracuje


@Sweet_acc_pr0sa: weź tylko pod uwagę, że 2-3 miesiąc są najtrudniejsze często, bo to wtedy są mdłości, zasłabnięcia itd. Ciąży jeszcze nie widać, nikt miejsca w autobusie czy tramwaju nie ustąpi, a kobieta sobie siedzi na podłodze bez sił. Świetnie prawda?
  • Odpowiedz
le jak już miała stado gówniaków i był w ciąży to i tak zapieprzała do końca, bo mąż tyrał w polu, zginał na wojnie albo był w armii, myślisz, że ona leżała?


@tomaszk-poz: kiedyś też ludzie masowo umierali na gruźlicę
  • Odpowiedz
Nie widzę powodu dla którego miałbym traktować kobietę w ciąży czy z dzieckiem w jakiś specjalny sposób.


@TaoHosts: pogratulować pozostaje, obyś nigdy nie był w sytuacji, gdy to tobie jest ciężko, a inni nie widzą powodu, by ci pomóc i traktować w specjalny sposób
  • Odpowiedz