Wpis z mikrobloga

ciąża to nie choroba


Jak mnie #!$%@?ą takie stuleje piwniczaki które najlepiej wiedzą co jest w stanie a czego nie da rady kobieta w ciąży. Spróbuj sobie zaimplantować "pasożyta" który wysysa z ciebie substancje odżywcze i żelazo, a z każdym tygodniem coraz bardziej naciska na pęcherz, nerki, jelita lub moczowody. Nie możesz się wyspać bo znalezienie wygodnej pozycji w późniejszych miesiącach graniczy z cudem. Dzieciak rosnąc bombarduje cię hormonami które mogą zrobić z ciebie rozchwiane emocjonalnie zombie. No ale wykopowy ekspert siedzący półtora metra pod poziomem gruntu wie lepiej i każda kobieta idąca na zwolnienie w 3 miesiącu to roszczeniowa idiotka xD

#gorzkiezale #bekazpodludzi #ciaza #dzieci #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
rybsonk - > ciąża to nie choroba

Jak mnie #!$%@?ą takie stuleje piwniczaki które n...

źródło: comment_uZ7U6XLcWorRT6Il2I2yVkVz8o3eJe94.jpg

Pobierz
  • 230
  • Odpowiedz
W 3 miesiącu nawet nie widać że jesteś w ciąży


@bevegelsesmengde: jak rzygasz wszedze, gdzie sie da, to widac.
Tak swoja droga - chodzisz do lekarza? Po co?
Tysiace lat ludzie sie nie leczyli, wez nie odstawiaj cyrkow i sie nie lecz tez.
Z intermetu korzystasz? Tysiace lat ludzie nie mieli, po co
  • Odpowiedz
Dzięki internetowi, medycynie oraz innym nowinkom technologicznym wszyscy się bogacimy, a jak jakaś panna pójdzie na chorobowe bo jej bzusio się troszkę zaokrąglił to się staje pasożytem i przerzuca swoje utrzymanie na resztę społeczeństwa. Widzisz różnicę?


@bevegelsesmengde: a co jest złego w 16-godzinnej pracy 10-letnich dzieci w takim razie?
  • Odpowiedz
i to jest powód do generalizacji i psioczenia na kobiety w ciąży?

Nie oceniam. Wierzę że część kobiet kiepsko znosi ciążę, zwłaszcza tą nieco bardziej zaawansowaną.


@rybsonk: Pokaż mi proszę, gdzie generalizuje. Wyraźnie rozgraniczam kobiety naciągaczki od kobiet, które faktycznie mają problem. Zero generalizowania.

Ja sądzę że raczej należy rugować patologiczne zachowania (nie tylko wśród kobiet w ciąży ale w ogóle), żeby nie były społecznie akceptowane, lecz karane i aby system był szczelniejszy i mniej podatny
  • Odpowiedz
@bevegelsesmengde: jezeli idzie "tak o", to widze, ale niestety na poczatku ciazy tez bywa mocno niewesolo, zapewniam Cie. I nie zycze nigdy takich atrakcji.

atomiast jak dziewczyna dopiero co zrobiła test, jeszcze nawet nie rzygła sobie rano, ale biegnie już po zwolnionko bo "hehe po co pracować państwo mi da", to jest patologia i takie jednostki trzeba tępić.


@duncanidaho2: no to wiadomo, jasna sprawa. Tylko chodzi o to,
  • Odpowiedz
w momencie kiedy rodzina mogła przeżyć bez takich wkładów to mniej osób posyłało swoje dzieci do pracy. I do tego nie było potrzeba prawa oraz innych restrykcji.


@bevegelsesmengde: to akurat kompletna bzdura która dowodzi, że nie znasz historii
  • Odpowiedz
@bevegelsesmengde: bo ja wiem - jak te nudnosci sa polaczone z takimi wymiotami, ze chudniesz w krotkim czasie kilka kg, to nie jest tak latwo.
Powiem Ci (napisze), ze ja serio wolalabym na poczatku ciazy normalnie pracowac, niz zdychac tak, jak zdychalam - musialam isc na zwolnienie po drugim miesiacu i to byly mega koszmarne tygodnie. Serio, nikomu nie zycze.
Nudnosci mam do dzis i roznie bywa, zreszta wymioty tez
  • Odpowiedz
@BQP: to tzw. głębokie piwniczaki, poczułeś się urażony? Zresztą nie jest to niczym dziwnym, nigdy nie widziałeś piwnicy w której podłoga jest 1,5m poniżej poziomu gruntu?
  • Odpowiedz
  • 1
@rybsonk: Dzieci nie są efektywnymi pracownikami, ale jeśli chcą pracować, to nie ma w tym nic złego.
Zła jest chociażby publiczna edukacja.
  • Odpowiedz
nie przedłużenie gatunku, tylko przekazanie SWOICH genów.


@bluehawaii91: Nie masz racji. Jasne, zawsze warto stawiać na swoje geny, ale generalnie chodzi o przedłużenie gatunku, nawet jeśli to nie będą Twoje dzieci.

wiadomo, że to tworzy chaos w takim dziale ale jest trochę ułatwień dla firm w takich
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: no choćby możliwość zatrudnienia innego pracownika na czas urlopu macierzyńskiego, czy różne opcje na dalszą pracę kobiety po powrocie do firmy. Prawo nie jest idealne i na pewno można wdrożyć lepsze metody.
  • Odpowiedz