Wpis z mikrobloga

Dziś biedastream był biedastreamem jak napisałem wcześniej. Nie było komu dzwonić, nie było komu pisać, skrypt do omeglem był #!$%@?. Pisałem, że dzisiejeszy stream będzie gównem, ale większość chciała dzis stream + obiecałem to odpaliłem. Mimo wszystko przepraszam za słaby content, ale dziś nie mogło wyjść lepiej. Dzwoniący miał dziś byc, a go nie było, @WiFoN_xD miał do mnie wpaść i mnie zlał. Wiedziałem co dziś będzie, tym bardziej nie chciałem tego odpalać, no ale większość zadecydowała. Ja mogę tylko przeprosić za brak dymów chociaż to nie zależało ode mnie i zaprosić Was na następny stream, w którym być może będa wszycy. O braku ekipy dowiedziałem sie ledwo 1h przed streamem....
#misteriusowystream
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@smieszekzagranico: nie no, przepraszam za wszystko, nie było nikogo, nie było jak tego sensownie odpalić. nie chciałem robić takiego gówna Wam na live tylko dać dobry content, ale nie miałem jak. Ja się przygotowałem na ostatni guzik, ale nic innego gotowego nie było. +2 te dwie osoby, które mnie zlały całkiem.
  • Odpowiedz