Wpis z mikrobloga

@Spitfire92: wszystko fajnie, ale dla osób niewidomych te śmieci stanowią duży problem, tak samo jak dla osób na wózkach, a służby zamiast wystawiać mandaty za zestawianie chodnika to każą je samemu przestawiać...
  • Odpowiedz
W Chinach mieli podobne problemy z rowerami miejskimi, można było je zostawić w dowolnym miejscu więc walały się wszędzie co doprowadzało ludzi do szału. W Japonii takie hulajnogi można parkować jedynie w wyznaczonych miejscach. To sprawiło że dużo mniej ludzi je używa ale z drugiej strony przynajmniej nie stają się szybko elektro-śmieciami
  • Odpowiedz
@Spitfire92 Chodnik, szczególnie taki 1,5 metrowy jak na zdj, pełni funkcję ciągu pieszego , a to g---o po prostu go zaśmieca i pozbawia głównej i w sumie jedynej funkcji. Winnych jak zwykle brak. Trochę empatii dla ludzi starszych, niepełnosprawnych, z wózkami. Jasne, mogę po prostu ominąć ale to chyba nie o to chodzi. Ludzie traktują moje gadanie jak d-----------e się, bo przecież jaśnie duża korporacja postawiła hulajnogi i jeszcze mam im
  • Odpowiedz