Wpis z mikrobloga

Dzisiaj właśnie odwaliłem najgorszą akcję mojego życia...
Na mieście przypadkowo spotkałem dziewczynę z mojego liceum. Nie muszę chyba dodawać że od zawszę bardzo mi się podobała. Jest introwertyczką, przysłowiową "szarą myszką" więc zdziwiło mnie to że sama do mnie podbiła i zagadała, a rozmawiało nam się naprawdę fajnie. Do chwili.....

Po jakiś 20min wywiązał się następujący dialog:

ona: Widziałam że dostałeś się na medycynę, wow gratulację.!
ja: Dzięki, a skąd to wierz, kto ci powiedział???? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
ona: A na fb zobaczyłam.
(jako że nie mamy się w znajomych.... Stalkuje?? W każdym razie to że o mnie pamięta potraktowałem to za dobrą kartę)

I TERAZ KUHWA NAJLEPSZE!!!

ja: A ci jak matura poszła? Dostałeś się tam gdzie chciałaś? (też chciała iść na medycynę)
ona: yyyy.. Nie, nie za bardzo.... chyba.... muszę już iść...

Zrobiła się cała czerwona, zobaczyłem zawstydzenie i żal w jej oczach. Zmieszana uciekła w popłochu.....


#przegryw #tfwnogf #rozowepaski #gorzkiezale
TamTenPolak - Dzisiaj właśnie odwaliłem najgorszą akcję mojego życia...
Na mieście p...

źródło: comment_kI8oXZiyIuTrkw0qd59hFZLjOO8WpNZQ.jpg

Pobierz
  • 54
@TamTenPolak: Nie zalamuj sie, jesli taka #!$%@? zabila rozmowe nawet w tak poczatkowej fazie i tak nic by raczej z tego nie wyszlo.
Nigdy nie ma sensu interesowac sie dziewczynami z ktorymi nie mozna przyjaznie i bezstresowo pogadac.

Przestan sie obwiniac ( ͡° ͜ʖ ͡°) Najlepiej zagadaj na FB i pociagnij dalej. Moze nie powiedziales nic zlego, a ona oblala mature i uciekla bo wstyd?
odwaliłem najgorszą akcję mojego życia


@TamTenPolak: zejdź na ziemię. Przy dzisiejszych standardach ciężko jest się nie dostać na większość kierunków. To, że jej się nie udało i ma z tym problemy emocjonalne nie jest twoją winą. Nie nawaliłeś tylko wdepnąłeś w jakąś minę, ona też jest tego świadoma. Jeżeli podobasz się jej to na pewno będzie chciała utrzymać kontakt przez fb (pod warunkiem, że nie będziesz jej wypominać tej sprawy).