Wpis z mikrobloga

Zrobiłem porządki na strychu i mam ponad 650 książek do oddania.Głównie sci-fi, fantastyka i kryminały, ale jest też trochę książek historycznych, popularnonaukowych i paranaukowych (pozdrawiam fanów Daenikena ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

Wśród książek są takie nazwiska jak Clarke, Aldiss, bracia Strugaccy czy Ursula LeGuin, więc nie jest to jakiś szrot. Wydania głównie z 70-80 lat w większości w stanie dobrym-bardzo dobrym.

Chętnym mogę podesłać pełen spis książek na priv.

Wiem, że ktoś na Mirko szukał książek do biblioteki osiedlowej, a ktoś chyba zbierał książki do paczek dla kresowiaków. Ale być może ktoś z Was ma jakieś znajomości z fundacją/hospicjum którym by się one przydały. A może ktoś chciałby je po prostu do swojej prywatnej kolekcji.

Tak czy inaczej, oddam za darmo pod dwoma warunkami:
1. Kto jest chętny bierze wszystko - bo nie mam czasu, żeby wysyłać pojedynczo, albo małymi porcjami.
2. Kto jest chętny przyjeżdża po książki, albo pokrywa koszty wysyłki (ale radzę przyjechać, bo jest tego kilka kartonów).
Ew. jeśli ktoś je potrzebuje w szczytnym celu, to mogę je podwieźć w okolicach Włocławka - Torunia.

W razie pytań wysyłajcie pw.

#ksiazki #ksiazka #literatura #rozdajo oraz #bookmeter ,bo tam jest dużo moli książkowych #wloclawek #torun
  • 28
Zrobiłem porządki na strychu i mam ponad 650 książek do oddania.Głównie sci-fi, fantastyka i kryminały, ale jest też trochę książek historycznych, popularnonaukowych i paranaukowych (pozdrawiam fanów Daenikena ( ͡° ͜ʖ ͡°)).

@JohnLenin:
Twój wpis wygląda na błędny. Prosimy o stosowanie się do kilku prostych zasad.
Tag bookmeter (sluży on tylko do wpisywania przeczytanych książek)!

Regulamin zabawy dostępny tutaj

Schemat odejmowania: [Wynik z poprzedniego wpisu] - [Twoja liczba
@JohnLenin: wołam plusujących oryginalny wpis, ponieważ wykopowicz który zgłosił się wtedy pierwszy zrezygnował z odbioru książek. Oferta jest dalej aktualna, książki są do odbioru we Włocławku najlepiej w ten weekend (a jak ktoś zdecydowany to możemy się i na dziś wieczór umówić). Kto pierwszy ten lepszy, na PM podam adres do odbioru. Daje też zdjęcie zapakowanych książek, żeby nie było że zarzutka.
źródło: comment_8tSPjc9ww3VYd221RadWVZoR2EmYtFUo.jpg