Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko200
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1101

Awantura o chodnik (Deotymy - Odc. 2)

Policja przepycha 14-latka z chodnika bez żadnej podstawy prawnej. Z tego samego chodnika, na którym wcześniej chłopak został zaatakowany przez bandę agresorów. Z nami już tak łatwo nie będzie. Nie zgadzamy się na zmyślanie powodów legitymowania i PODCIĄGANIE stania na chodniku pod wykroczenia. Udał

login_zajety_sic
login_zajety_sic
login_zajety_sic
z
youtube.com
dodany: 29.03.2025, 08:19:26
  • #
    konfitura
  • #
    januszeparkowania
  • #
    parkowanie
  • 159
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (1)

Policjant, który jest głównym bohaterem odcinka...
FrankDelgado
z youtube.com
  • 9

Komentarze (159)

najlepsze

dymaczdusz
dymaczdusz
29.03.2025, 08:41:48 via Wykop
  • 555
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jailer
Jailer
29.03.2025, 08:54:34 via Wykop
  • 198
@dymaczdusz: tyle się mówi, że Policja ma niby jakieś normy mandatów do wystawienia. Pod bazarkiem czy tym kościołem mogliby w jeden weekend roczne normy wyrobić.
  • Odpowiedz
grim1234
grim1234
29.03.2025, 09:12:37 via Wykop
  • 104
@Jailer: I tu właśnie mnie zastanawia jedno: JAKIE to są normy? Bo oni naprawdę mogliby powystawiać tyle mandatów, kompletnie legalnie, że chyba budżet państwa to by urósł dwukrotnie (żartuję).
  • Odpowiedz
Jailer
Jailer
29.03.2025, 08:52:54 via Wykop
  • 388
Po obejrzeniu tego filmu mam co najmniej dwa wnioski:
1. Policjant, który jest głównym bohaterem odcinka - do w------a z Policji ASAP. Może @audyt-obywatelski się nim zainteresuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Konfitura nie ma łatwo w domowych kłótniach xD
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

konfitura_w_akcji
konfitura_w_akcji
29.03.2025, 09:22:17 via iOS
  • 173
@Jailer pomyśl ile można się nauczyć jeśli chodzi o kłótnie z innymi 😎
  • Odpowiedz
Sztu3ka
Sztu3ka
29.03.2025, 09:58:05 via Wykop
  • 39
@Jailer: pomyśl, że on może ją nagrywać i później pokazać jej nagranie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Infex
Infex
29.03.2025, 09:21:54 via Wypiek
  • 273
Przez takich amatorów - policjantów, buduje się u mnie przesiadczenie, że policja to syf obsrany gównem. Z filmiku z młodym policjant gada coś o kulturze gdy ma łapy w kieszeni + próbuje się wywyższać nad nim. Chłopak, może ze stresu gada nie zrozumiałe albo jest chory i dlatego tak gada, a policjant agresywnie do niego się rzuca o gumę...
W następnej części filmu policja, która nie widzi problemu jeżdżących samochodów po chodniku
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

DasAdi
DasAdi
29.03.2025, 09:42:59 via Wykop
  • 52
@Infex: Też chciałem wspomnieć właśnie o kulturze osobistej tego policjanta. A raczej o jej braku.
Choć wiadomo w tym wypadku nie jest to tak karygodne jak samo łamanie przez niego prawa.

Zastanawiam się tylko czy taka osoba jest w stanie zmienić swoje podejście, tok rozumowania i oczywiście respektowania przepisów.
Kolejna myśl jaka mnie nachodzi to czy akademie są takim ściekiem, że Ci ludzie tak są tam nauczani czy może jak
  • Odpowiedz
qciek
qciek
29.03.2025, 11:06:43 via Wykop
  • 34
@Infex: polska milicja spadła na dno podczas władz pisu, teraz zagrzebuje się w mule. Przez lata odbudowywali swój fatalny wizerunek z większym, lub mniejszym skutkiem, żeby kilka lat temu w całej okazałości pokazać, że nie są lepsi od tych, przed którymi mają nas podobno bronić.
Prędzej dogadam się z patusami z mojego osiedla, niż z młodszym antyperspirantem Nowakiem, któremu coś się u-------i i postanowi mi wlepić mandat za przechodzenie przez
  • Odpowiedz
Sztu3ka
Sztu3ka
29.03.2025, 09:56:34 via Wykop
  • 250
Przyjeżdża stróż prawa, ale nie widzi wykroczeń tylko ludzi do wylegitymowania XD
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

marek_s80
marek_s80
marek_s80
29.03.2025, 12:12:32 via Wykop
  • 48
@Sztu3ka: bo to nie stroz a ciec
  • Odpowiedz
KimDzongJaroslaw
KimDzongJaroslaw
KimDzongJaroslaw
29.03.2025, 12:24:30 via Wykop
  • 43
@Sztu3ka: Według niego poruszanie się po chodniku jest zakłócaniem porządku, a jazda wzdłuż chodnika jest tym samym co przecinanie go w poprzek aby wjechać na posesje ¯\(ツ)/¯
Jak jakiś osiedlowy sebix, na dzieciaku się wyżywał bo poczuł nad nim wyższość, a jak trafił na kilka dorosłych osób to już mu pozostało jedynie cwaniaczkowanie, rzucanie ogólników i straszenie sądem. Taki typ cwanianiaczka nie powinien mieć absolutnie żadnej władzy, nawet do straży
  • Odpowiedz
grim1234
grim1234
29.03.2025, 09:03:40 via Wykop
  • 166
Ten "policjant" tak się zachowuje, że na serio można pomyśleć, że to przebieraniec. Ludzie przy każdej jego interwencji powinni go w------ć i dzwonić na policję zgłaszając, że jakiś typ w stroju policjanta, który ewidentnie nie zna prawa, który łamie prawo, który zachowuje się jakby był wzięty z chodnika ich zatrzymuje i próbuje wyłudzić dane :D
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

enzomatrix
enzomatrix
29.03.2025, 11:54:03 via Wykop
  • 23
@grim1234: Dokładnie tak, na ich miejscu od razu dzwoniłbym jeszcze raz i zgłaszał jakichś przebierańców
  • Odpowiedz
Matkasiedziztylu
Matkasiedziztylu
Matkasiedziztylu
29.03.2025, 10:26:20 via Wykop
  • 136
Serio, miałem nadzieję, że rośnie wśród ludzi i służb świadomość prawa, że te materiały Audytu, Konfitury i Samochodozy coś dają. A tu widzę wektor jest zupełnie w przeciwnym kierunku: policja nadal nie zna prawa i stosuje wymuszenia, TVP wypuszcza programy z pracy policji gdzie funkcjonariusze zgrywają szeryfów, straszą i dokonują szeregu nadużyć wobec dzieci za przekleństwa czy pokazywanie paluszka, żołnierz i policjantka rozjeżdżają dziewczynkę na przejściu i dostają 1000 zł mandatu, sprawę
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Morf
Morf
29.03.2025, 10:36:01 via Wykop
  • 6
policja nadal nie zna prawa i stosuje wymuszenia


@Matkasiedziztylu: znają ale wiedzą, że nic im za kłamstwa i wymuszenia nie grozi. To nie jest kwesta edukacji a odpowiedzialności za swoje czyny. Jedyna reakcja lokalnych komend policji to włączanie komentarzy w social mediach. Nic więcej z tymi policjantami którzy powinni zostać wyrzuceni się nie dzieje.
  • Odpowiedz
MacMatys
MacMatys
MacMatys
29.03.2025, 10:41:48 via Wykop
  • 3
@Matkasiedziztylu: Nie "są", tylko zawsze były. Teraz tylko niektórzy pokazują wierzchołek góry lodowej.
  • Odpowiedz
lornemalvo77
lornemalvo77
29.03.2025, 11:07:52 via Wykop
  • 91
Ja p------ę, jaki katotaliban. Tłumaczenie "pani na świecie nie było to tu samochody parkowały" + "proboszcz się dogadał"... I to wszystko pod kościołem. No ja pierd... w jakim ja kraju żyję. Plusik za Złomnika w kadrze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

jantje_van_sluis
jantje_van_sluis
29.03.2025, 14:47:19 via Wykop
  • 1
No ja pierd... w jakim ja kraju żyję.


@lornemalvo77: w kraju gdzie powszechny jest syndrom sztokholmski i ludzie glosuja od 20 lat na popis
  • Odpowiedz
lornemalvo77
lornemalvo77
31.03.2025, 17:02:51 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
A330
A330
29.03.2025, 11:28:50 via Wykop
  • 76
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

A330
A330
29.03.2025, 12:18:21 via Wykop
  • 19
@ButtHurtAlert: oczywiście że wina rządzących, z tym nie dyskutuję. Chodzi mi o samo działanie Państwa - JA ZE SWOICH OBOWIĄZKÓW WYWIĄZUJĘ SIĘ WZOROWO, płacę podatki bo inaczej dojebią mnie karami. Państwo pobiera ode mnie kupę forsy miesiąc w miesiąc, a jakość usług leci na łeb. To jest po prostu skandal.
I jak pisałem - dobrze że pokazują taką patologię w internecie, może do ludzi dotrze że nie tylko NFZ jest
  • Odpowiedz
papaj42
papaj42
papaj42
29.03.2025, 12:27:43 via Wykop
  • 7
Ryba psuje się od głowy, to że mamy problem z szeregowymi policjantami to wina tylko i wyłącznie rządzących


@ButtHurtAlert: Dawno większych bzdur nie czytałem. To jak mi mało płacą w pracy, to uprawnia mnie do tego, żeby wykonywać ją na o-------l i mieć wszystko w dupie? Ktoś tych policjantów tam na siłę zaciągnął, czy sami tam poszli i zgodzili się na warunki zatrudnienia? Jak im się nie podoba robota, to
  • Odpowiedz
sokool
sokool
29.03.2025, 10:58:09 via iOS
  • 75
sokool

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rzaden_problem
rzaden_problem
29.03.2025, 11:25:51 via Wykop
  • 22
@sokool: ten z obrazka to i tak jakiś sukces, bo przynajmniej w czapce chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Logytaze
Logytaze
29.03.2025, 12:06:02 via Wykop
  • 0
ten z obrazka to i tak jakiś sukces, bo przynajmniej w czapce chodzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@rzaden_problem: Widać, że prymus ze szkoły policyjnej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
JuanCerveza
JuanCerveza
JuanCerveza
29.03.2025, 09:09:47 via Wykop
  • 63
Nigdy żadnych skarg nie pisałem ale po ostatnich filmach od konfitury teraz robię to za każdym razem, jakby ktoś szukał e-maila to - komendant.krp4@ksp.policja.gov.pl, oficer.prasowy.krp4@ksp.policja.gov.pl
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

doogroo2
doogroo2
30.03.2025, 21:06:50 via Wykop
  • 0
@JuanCerveza: Dla jasności: KRP4 to Bemowo/Wola.

Książka telefoniczna/mailowa znajduje się pod adresem: https://ckt.uc.ost112.gov.pl/ - dostępnym również ze strony głównej policja.pl
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 6
  • Strona 1 z 6
  • >

Hity

tygodnia

"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
"Nie doprowadzilem do tej tragedii" Majtczak
4035
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
Skandaliczny materiał TVN o nieruchomościach. Podstawiona pracownica dewelopera
3729
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
Na kole zapasowym nie ma śladów. Linia obrony Sebastiana M. upadnie?
2542
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
Włączasz telewizor i reklama. Użytkownicy Hisense wściekli na nową funkcję
2490
Skandal w Słupcy: Wyrysowali działkę pod hotelarza, by ominąć przetarg?
Skandal w Słupcy: Wyrysowali działkę pod hotelarza, by ominąć przetarg?
2364
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #samochodoza
  • #polskiedrogi
  • #patologiazmiasta
  • #stopcham
  • #kierowcy
  • #warszawa
  • #samochody
  • #policja
  • #prawo
  • #parkowanie
  • #polska
  • #audytobywatelski
  • #stopchamwarszawa
  • #motoryzacja
  • #strazmiejska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking