Wpis z mikrobloga

@DILERIUM jak bedziecie na Lofotach to polecam Kvalvika Beach, haukland beach i unstad. Moj ulubione miejsca. Jesli lubicie chodzic po gorach to mega miejscem jest vågakallen. Skottinden, himmeltinden. Chociaz latem jest za duzo turystow(duzy problem dla mieszkancow lofotow) to i tak przyjemnie dla oka. Zaprosilbym na kawke ale jestem na nordkappie na polowach na miesiac czasu jeszcze. Szerokiej drogi!
ale to będzie zwiedzanie w stylu kierowcy ciężarówki a nie każdy to lubi, zwłaszcza różowe :/

, 5l wody do mycia siebie i zębów, chusteczki nawilżające,


@Saeglopur @lunaria ale my lubimy. Chociaż staram się zapewnić mojej lubej minimum komfortu xD a te parę godzin za kółkiem to tak czy tak byśmy się #!$%@? w hotelu, więc tragedii nie ma. A lubimy Jeździć
@RazYouDude no ta dowolność w noclegowaniu jest zajebista. Dlatego tam nic nie planuję, najwyżej przespimy się w namiocie.
@bobok no dlatego nie mam rezerwacji

@nomadicgoogler hybrydowa auris kombi w wersji selection: kolor biała perła z czarnym dachem, przyciemnianymi szybami, czarnymi wstawkami i ogólnie wygląda zajebiście. Nawet sam parkuje.