Wpis z mikrobloga

@DILERIUM:

Moim skromnym zdaniem popełniasz OLBRZYMI błąd jadąc z Trondheim do Oslo przez środek kraju. Jeśli masz jeszcze jakąś elastyczność wyboru, to zmień ten odcinek na zachodnią część Norwegii. Np. Trondheim - Kristiansund - Molde - Geiranger - Stryn - Odda i dopiero na południe od Oddy E134 do Oslo. A najlepiej to olać Oslo i z Oddy przez Saudę do Kristiansand i promem do Danii :)

Uwierz mi - nie
bardziej was wymęczy niż zrelaksuje tyle km w tak mało dni


@4kroki chcemy przygodę na nordkapp, to mamy xD Dystans ma swoje minusy, ale lubimy jeździć, a na siedzenie w hotelach przyjdzie czas. Z prędkością spoko, mam tempomat xD
Jeśli masz jeszcze jakąś elastyczność wyboru, to zmień ten odcinek na zachodnią część Norwegii.


@kasztan00 wersja z mapy jest dla spokojnego tempa. Jak będzie nam się chciało w jakiś dzień przejechać więcej, to będzie czas, żeby skoczyć dalej na zachód do okolic tych dróg trolli czy trolowych skał.

Ale te okolice Molde też ładne.
@DILERIUM: Dobrze, że spojrzałam na datę, kiedy jedziecie, bo już myślałam, że pracujemy biurko w biurko :) kumpel wyruszył w podobną trasę ze swoją lepszą połówką w zeszły weekend :)
: 9 dni i niemal całość spędzona za kółkiem ( ͡° ʖ̯ ͡°) Średnia rozrywka bym powiedział


@Khaine no lol chyba nie. Jeżdżenie - w sensie prowadzenie samochodu - to zajebista rozrywka. Na pewno lepsza, niż jeżdżenie ciezaroweczka w komputerku