Wpis z mikrobloga

Witam obserwujących tag #jokker (czyli taki zbiór tagów #podrywajzwykopem #stulejacontent #tfwnogf #przegryw )

Dzisiaj z moją panną wybrałem się do dużej galerii handlowej. Wiadomo - nic szczególnego, nie ma co opisywać. Ale - duże skupisko ludzi, więc dzisiaj trochę zacząłem ich obserwować pod kątem tego o czym rozmawiamy tutaj na Wypoku.
W związku z tym mam dwa spostrzeżenia:

- w tłumie ludzi wyraźnie wyróżniało się kilku przegrywów, wiek powiedzmy "studencki", a niemodne ciuchy, niemodna fryzura, idzie jakby przestraszony i niepewny siebie, a przede wszystkim głowa w dół (no i jak ma przyciągać wzrokiem te wszystkie panny?). Od razu widać że to nieciekawy chłopak, nie warty uwagi - pewnie wszystkie dziewczyny o nim tak myślą.

- jest mnóstwo, ale to mnóstwo, naprawdę mnóstwo samotnych wolnych dziewczyn do których można w każdej chwili podejść. Z ich zachowania/mowy ciała widać z kilometra czy ona się spieszy, czy czeka na kogoś, czy bez problemu można jej zabrać czas i pogadać. A sytuacji jest mnóstwo - jakiś mcdonald itp siedzi sama przy stoliku, zawsze można się dosiąść (zwłaszcza że większość stolików zajętych to masz pretekst), inna spaceruje powoli pasażem - widać że się nudzi i sama nie wie do którego sklepu zajrzeć, jeszcze inna siedzi na pasażu na tych takich ławeczkach - chwilę na pewno można jej zabrać i pogadać, jeszcze inna stoi przed wejściem do galerii i pali (pewnie ma przerwę na papierosa czyli tam pracuje) - też bez problemu możesz zagadać. No mnóstwo mnóstwo sytuacji. Jedna wizyta w takiej większej galerii to masz 10-15 poznanych kobiet - oczywiście nie mówię żebyś od razu podrywał! Nie nie, chodzi o rozmowę, pogadasz i tyle, dzięki temu zwiększysz pewność siebie i umiejętność rozmowy z obcymi kobietami. Nie nastawiaj się na branie numeru tel - bierz tylko w przypadku gdy naprawdę rozmowa się klei idealnie, a w innych przypadkach po prostu zagadaj, pogadajcie, pożartujcie i powiedz że spadasz i tyle (broń Boże nie przeciągaj rozmowy).

Jak mi jeszcze któryś przegryw tutaj napisze że nie ma gdzie poznać kobiety, to chyba pojadę osobiście do niego i go siłą wyciągnę z domu. No przecież one aż się proszą żeby z nimi rozmawiać.
A moja wczorajsza sytuacja była tutaj: https://www.wykop.pl/wpis/25901229/witam-obserwujacych-tag-jokker-czyli-taki-zbior-ta/
  • 91
Takie rozmawianie z obcymi ludźmi na sens gdy macie coś wspólnego np. chodzicie na: lekcje tańca, sztuk walki, studia etc. Galeria jest miejscem przeznaczonym do kupowania tibijskich itemów a nie zaczepiania ludzi.


@alh3: Każde miejsce jest dobre by rozmawiać z ludźmi. Po co specjalnie się zapisywać na jakieś kursy i tracić czas? Wystarczy iść do galerii czy mcdolanda itd i zawsze się trafi kilka samotnych dziewczyn z którymi możesz pogadać. (podkreślam
Skoro chodzimy gdzieś razem to już przestajemy być obcymi. A takie rozmawianie z "obcymi ludźmi" ma sens gdy obie strony są zainteresowane rozmową.


@fishery: No właśnie dlatego radzę podejść i zagadać, to się przekonasz czy ona też jest zainteresowana rozmową. Jeśli nie jest - trudno, pogadasz dwa zdania i spadasz. Jeśli jest - być może właśnie rozpocząłeś fajną znajomość. Czy warto? Według mnie warto.