Wpis z mikrobloga

Mircy, #chwalesie ( ͡ ͜ʖ ͡) właśnie se szedłem do auta i widzę jak pewna #ladnapani próbując zawrócić swoim wehikułem obok mojego patrzy się speszona w moim kierunku, podchodzę do bagażnika, pakuje swoje graty i nagle owa niewiasta wyskakuje ze swojego automobilu i mówi do mnie, ze chyba przerysowała mojego gokarta ( ͡º ͜ʖ͡º)
- jak to #!$%@?, chyba? - Myśle sobie
Urocza Pani przyznała mi sie ze to nie pierwszy raz i dzisiaj nawet nie patrzyła w lusterka, bo ma curke samom w domu i sie spieszyła ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Koniec końców okazało sie, ze mieszka piętro niżej i formalności załatwione bez problemu, szkoda tylko bo lampa i malowanie zderzaka trochę cebulionów jej pochłonie. #gorzkiezale #logikarozowychpaskow #motoryzacja #babazakierownica
massu - Mircy, #chwalesie (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) właśnie se szedłem do auta i widzę jak pewna #...

źródło: comment_0vYvhTTOvSo3Rx8h3vCyXWj2ysERMzUM.jpg

Pobierz
  • 13
@massu: w jakim sensie szkoda, że pochłonie to cebuliony?

płaci ona gotówką czy tak ogólnie martwisz się na stan gospodarki i marnotrawienie pieniędzy na likwidację szkód zamiast budować dobrobyt kraju?

zderzak pewnie wymienić będzie trzeba na nowy bo krzywe spasowanie z błotnikiem więc może być zaczep urwany

@SpalaczBenzyny: szkoda bo by mogła je wydać na co innego ( ͡º ͜ʖ͡º)