Wpis z mikrobloga

@epic: @bonus: Styl standard to najgłupsza rzecz jaka spotkała JavaScript. Są jakieś określone standardy w programowaniu, języki są tworzone na podstawie innych języków, dlatego jak koleś siada do Javy, C#, PHP, C++ czy JavaScripta to zauważa tam bardzo wiele cech wspólnych jeśli chodzi o układ kodu.

A potem pojawiają się ludzie którzy nagle z niewyjaśnionych przyczyn każą innym wstawiać jakieś spacje przed nawiasami w funkcjach czy też unikać stosowania średników.
@larvaexotech: Nie ogarniam bólu dupy, skoro tak narzekasz na Vue, to po co piszesz, że jesteś za nim całym sercem? Druga sprawa, że React też ma sporo za uszami i nigdy nie znajdziesz idealnego frameworka, w ogóle taka dyskusja nie ma sensu. Ja używam Vue bo sprawia mi frajdę, pewnie za niedługo jak standardy na to pozwolą przerzucę się na web componenty i polymer 2.

Dla mnie nie ma w tym
@bonus: Dla kogoś kto programuje od 10+ lat w najróżniejszych językach i cały czas widzi średniki, naprawdę nie stanowi to problemu. Natomiast w drugą stronę jest niekomfortowo, bo często przejeżdżając okiem przez linię niezakończoną średnikiem traktujesz linię jako niedokończoną i zastanawiasz się przez chwilę z czego wynika taki stan rzeczy. A co jeśli będziesz miał potrzebę zaprogramowania czegoś w innym języku? Na przykład natywną funkcję w Javie jako plugin do React