Wpis z mikrobloga

Mirki miałem inbe z różowym dzisiaj, że się nie staram już, 'nawet kwiatka nie kupie'. To ja na to, że ona też by mi mogła kupić browara choćby bez okazji w ramach 'starania się'. Koszt podobny, browar nawet tańszy, bo za te badyle to jak za złoto, a też nie dostałem takiego prezentu od dawna, a na pewno miło by mi się zrobiło. To usłyszałem, że to co innego, żebym nie odwracał kota ogonem, facet ma się starać o kobietę, a browar to żaden prezent. Ja tam bym się ucieszył z zimniutkiego browara. No i jest foch ( ͡° ʖ̯ ͡°) #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #inba
  • 78
@savanna równo równiusieńko sie chyba nie da. Dzielimy się, obiady gotujemy przeważnie razem, czasem ona sama zrobi, od święta ja w pojedynke coś przygotuję ale to do śmieci od razu wyrzucamy ( ͡° ͜ʖ ͡°) śniadania ja robię, ona więcej sprząta zdecydowanie, zakupy na mojej głowie, pranie samo się robi bo mamy pralkę ( ͡° ͜ʖ ͡°) dzielimy się tak, że żadne się nie
one będą się musiały starać by znaleźć sponsora który akurat będzie miał ochotę spłodzić potomka.


@Endrius: Nie zauważyłeś, że obecnie coraz więcej różowych świadomie rezygnuje z macierzyństwa, a rośnie ilość niebieskich poszukujących mądrej i wartościowej kobiety na matkę swoich dzieci, przy sporym deficycie rynkowym takich kobiet?
@mesulete: Ostatnio trochę filozofowałem nad seks-robotami i wiadomo, że wszystko ma w życiu swoje plusy i minusy. Nawet wyjście do dziwki to jest jakiś wysiłek dla człowieka, a taki seks z robotem na każde zawołanie może rozregulować naszą gospodarkę hormonalną i ciągle będziemy potrzebowali mocniejszych doznań, może okazać się, że #!$%@? przestanie stawać, nie wspomnę już o zmęczeniu i depresji. Utrata spermy to utrata mikroelementów które organizm zamiast wykorzystać np na
@tomek001: łap plusa. Zarówno związek jak i dziwki wymagają jakiegokolwiek wysiłku, czy nawet dbania o siebie. Jak człowiek będzie zaspokajał się idealną sex lalką, to po pierwsze nie będzie widział sensu zadawać się z kobietami, a po drugie może nawet przestać dbać o siebie, bo po co? Przecież sex lalka i tak nas zaspokoi. Jest tutaj duża szansa wystąpienia patologi.
@mesulete: także nie myśl, że seks lalki to samo dobro.
@kannah34: Bo sprawa jest prosta - większość tutaj to osoby bardzo młode które myślą płytko: kobieta->sex.

Mam gdzieś jakieś robo lalki, z robo lalką nie przytulę się oglądając komedie romantyczną, nie przejdę się spacerkiem po plaży na tle zachodzącego słońca, nie wyjadę na biwak pod namiot, nie pójdę z nią jako osobą towarzyszącą na ślub/imprezę czy nawet zwyczajnie nie usiądę obok niej i nie wyżale się ze wszystkich swoich trudów i
@mesulete: Różowy ma racje, dorośnij. Myślisz jak reszta wykopowych stulejek na tym portalu. Nic dziwnego, że tak cię plusują i nic dziwnego, że nie powodzi ci się w związku.
@mesulete: @kaosha: miałbyś powtórkę z sexmisji xd jak wyjdą jakies seks panienki i faceci beda coraz bardziej odsuwać sie od kobiet, bać sie z nimi rozmawiać i wchodzić w jakiekolwiek interakcje to kobiety raczej wtedy zajmą sie sobą xd społeczeństwo jest coraz bogatsze i coraz to nowe technologie są tworzone. Invitro bedzie na porządku dziennym. A ze jedynie kobiety beda chciały dzieci i reprodukcji, bo tak stworzyła nas natura to