Wpis z mikrobloga

  • 986
Mirki miałem inbe z różowym dzisiaj, że się nie staram już, 'nawet kwiatka nie kupie'. To ja na to, że ona też by mi mogła kupić browara choćby bez okazji w ramach 'starania się'. Koszt podobny, browar nawet tańszy, bo za te badyle to jak za złoto, a też nie dostałem takiego prezentu od dawna, a na pewno miło by mi się zrobiło. To usłyszałem, że to co innego, żebym nie odwracał kota ogonem, facet ma się starać o kobietę, a browar to żaden prezent. Ja tam bym się ucieszył z zimniutkiego browara. No i jest foch ( ͡° ʖ̯ ͡°) #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #inba
  • 78
  • Odpowiedz
@mesulete: Ja #!$%@? się podlizywanie się dupą sypanie ciągłych komplementów, posyłanie buziaków, łażenie za nią, proszenie się o spotkanie sex i buziaki pffff, nie jestem chamski ale jak nie chcą mnie niech idą w #!$%@? znam swoją wartość nie nalegam. Ty jako facet masz utrzymać i dziecko, dbać o jej bezpieczeństwo oraz wszelkie potrzeby i co takie zlewanie ich, mi na dobre mi wychodzi, łaski #!$%@? nie robią.
  • Odpowiedz
  • 592
@Nicescroll niech już wejdą te sex roboty w rozsądnej cenie. To wytrąci kobietom ich jedyną broń - seksy. Wtedy to one będą się musiały starać by znaleźć sponsora który akurat będzie miał ochotę spłodzić potomka.
  • Odpowiedz
Ja #!$%@? się podlizywanie się dupą


@Nicescroll: to podlizuj sie inna czescia ciala :P

@mesulete: co do ceny - koreanki/margerytki kosztuja ok.4-5zl za wiązke a sa ładne i duzo kwiatków na gałązce :P
Co do reszty sie zgadzam - starania o partnera powinny z obu stron wychodzic.
Jak laska oczekuje, ze moze lezec i pachniec, a chlop ma wokol niej skakac, to troche jej sie cos pomyliło, delikatnie to ujmując.
  • Odpowiedz
  • 92
@Nicescroll jasne ale facet ma z reguły większy popęd niż kobieta, a to powoduje, że to kobieta ma władzę bo nawet jak ciebie rozrywa w środku bo takie masz parcie to kobieta decyduje czy boli ją akurat głowa czy łaskawie popuści ci szpary. Zbyt dużo takich kobiet na swojej drodze spotkałem które traktowały seks jak narzędzie kontroli. Sex roboty wytrącają tą broń z ręki kobiety. Nie zrozum mnie źle, to nie tak,
  • Odpowiedz
@mesulete:

ona też by mi mogła kupić browara choćby bez okazji


to jest zawsze zabawne jak faceci oczekują od kobiet że będą facetami a kobiety od facetów że będą kobietami. Jest taka chrześcijańska książka "kobiety z Marsa faceci z wenus" czy jakoś tak i tam jest fajnie napisane o przyczynach takich pierdołowatych sporów.
  • Odpowiedz
  • 3
@zcaalock ja tego wcale nie oczekuję, po prostu odbiłem piłeczkę. A książka o którą ci chodzi to pewnie "Mężczyźni są z Marsa, a kobiety z Wenus" ciekawa, polecam każdemu.
  • Odpowiedz