Wpis z mikrobloga

@v3637k4: Mówi, ale zakładam, że opozycja zna drogę do sali kolumnowej i wie jak zablokować do niej dojście. Według mnie musza zrobić wszystko aby zablokować lub przynajmniej opóźnić przyjęcie tego gówna.
@liberi: Prawdą jest, że opozycja zachowuje się jak banda błaznów i chamów. Nie ma nic do zaoferowania ani żadnych sensownych argumentów, dlatego PiS robi co chce. Polska polityka na mnie żadnego wpływu, ale obserwując z boku tak to widzę. Opozycja sama sobie szkodzi.
@Thorkill: Prześledzę ten życiorys. Zwracam uwagę, że mowa o JEDNYM przypadku na setki innych. To jest poziom błędu statystycznego i to trzeba podkreślić. Im więcej osób jest w grupie tym większa szansa na czarną owcę- to jest normalna i podstawowa statystyka. Setki pozostałych sędziów nie mają nic wspólnego ze złem prlu.
@liberi: Ale to są ważni ludzie, bo z dużą władzą. Też trzeba zauważyć że jeszcze rok temu w SN były takich kilkunastu. Ale Gelsdorf widząc co się świeci zaczęła ich dawać w stan spoczynku.
@liberi: kto i kogo zmienił? Od powołania w roku 1990 wybierają sie miedzy sobą i nikt i nic nie ma na to wplywu, a powołał ich i zagwarantowal "niezawisłość" duch święty i wara demokratycznymi rządowi, od niezależnego sądownictwa, które chroni dupy największych bandytów od dziesięcioleci , pewnie za darmo