Wpis z mikrobloga

Cześć wykopki dzisiaj byłem w kościele i jestem zadowolony z siebie a wręcz dumny! Jako że pamiętam o kolegach i koleżankach z wykopu pomodliłem się właśnie za was :) Ostatnio na wykopie jest wiele wojen więc zachęcam żeby pójść dzisiaj do kościoła i odmówić modlitwe :) Wiem że pewnie znajdzie się kilka osób które są ateistami ale i tak powinny przyjąć błogosławieństwo od Boga bo przecież co złego się stanie? no właśnie nic także każdego ateiste zachęcam do wejścia do kościoła chociażby na godzinke bo to bardzo mało a wiele zmieni :)

#mirkomodlitwa #chwalesie #katolicyzm i #mirkokoksy bo tak jak ciężkie są ciężary na siłowni tak ciężkie jest brzemie które nosi każdy katolik na swoich barkach! Głoście Ewangelie niewiernym, z Bogiem :)

ZaczynamodBacha - Cześć wykopki dzisiaj byłem w kościele i jestem zadowolony z siebie...

źródło: comment_Bis7bs2sPJ8JKEHHHVnd0rl2WU6GO1fU.jpg

Pobierz
  • 25
Wiem że pewnie znajdzie się kilka osób które są ateistami ale i tak powinny przyjąć błogosławieństwo od Boga bo przecież co złego się stanie? no właśnie nic także każdego ateiste zachęcam do wejścia do kościoła chociażby na godzinke bo to bardzo mało a wiele zmieni :)

@jack-lumberjack: oczywiście pomijam, że nie podzielam opinii katoli spod ostatniej gównoburzy o apostazji, że ktoś o odmiennym od mojego światopoglądzie powinien go zachować dla siebie
ziomek pisze na mirko, ziomek dostaje ode mnie odpowiedź, a nie zakaz wypowiedzi.


@gwynebleid: ale wiesz, z zewnątrz wygląda to jak dosłowne spełnienie #gimboateizm (którego tobie nie zarzucam, bo cię nie znam, nie obserwuję, choć widzę, żeś neuropek ;p - "ale to nic nie znaczy, to o niczym nie świadczy")
w sensie takim, że 2 minuty po wpisie pod tagiem #katolicyzm znajduje się twój komentarz o tym, że boga nie ma
2 minuty po wpisie pod tagiem #katolicyzm

@jack-lumberjack: a kiedy mam odpowiadać? odświeżę sobie mikroblog, jako trzeci jest wpis i jak mi się chce to na niego odpowiadam. nie obserwuję tagu, nie toczę wojen.
może jestem uzależniony od wypoku, ale w przeciwieństwie do wielu nie traktuję go jako sirius biznes.
a oskarżenie o #gimboateizm jest tak bardzo ostatnio nadużywane przy jakiejkolwiek dyskusji z wierzącymi, że zaraz będzie z automatu oznaczało przegraną
każdego ateiste zachęcam do wejścia do kościoła chociażby na godzinke bo to bardzo mało a wiele zmieni :)


@Zaczynam_od_Bacha: Byłem wiele razy i musiałem często walczyć aby nie wybuchnąć śmiechem. Bo w momencie jak ludzie ze śmiertelną powagą przyjmują jakieś totalnie nietrzymające się kupy bajki kiwając głowami w zadumie, to po prostu żadna inna reakcja mi się nie wydaje właściwa. Serio, ktokolwiek to wymyślił - zdecydowanie przegiął z fantazją.
Bo w momencie jak ludzie ze śmiertelną powagą przyjmują jakieś totalnie nietrzymające się kupy bajki kiwając głowami w zadumie


@Khaine: wątpię czy ktokolwiek naprawdę słucha ze zrozumieniem.
Wiem że pewnie znajdzie się kilka osób które są ateistami ale i tak powinny przyjąć błogosławieństwo od Boga bo przecież co złego się stanie? no właśnie nic także każdego ateiste zachęcam do wejścia do kościoła chociażby na godzinke bo to bardzo mało a wiele zmieni :)


@Zaczynam_od_Bacha: To nie jest troll. Oczywiście, że nie, to nie może być troll, z całą pewnością to poważny wpis a nie zarzutka ( ͡°
@gwynebleid: A ziomek pisał do ciebie czy zaznaczył że nie chce odpowiedzi od takich jak ty? Trochę kultury i umiejętności czytania wieśniaku. Jak chcesz to zrób wpis a nie ładujesz się z brudnymi buciorami i " bo ja muszę bo mirko bo ja mam racje i muszę,muszę.." Rozkapryszony gówniarz #khaine
@Puter: xD
Nie chce mi się polemizować z takimi fanatykami jak ty.
Op też homoseksualista. Jak nie chce żeby mu nikt burzył jego zakłamanego światopoglądu to niech nie zwraca się bezpośrednio do ludzi którzy nie wierzą w bajki. Co zresztą zauważyłem dopiero po paru godzinach, bo nigdy bym nie pomyślał, że można namawiać by ateiści przyszli do kościoła a następnie "zakazać" im wypowiadania się.
Ergo: Wolny wykop. Można nawracać, można edukować,
Kolego robisz #!$%@?ę z logiki. Akurat ja jestem niewierzący. To nie jest zakaz a prośba.Wpieprzasz się z butami gdzie cię nie proszą i na siłę komuś kto nie chce wciskasz swój światopogląd. Jeżdżę dużo i zwiedzam bo lubię historię -w Europie historia to w dużej mierze kościoły i zawsze wchodząc robię znak krzyża -bo wymaga tego kultura ,żeby nie obrażać modlących się w środku.Ja potrzebuję zdjęcia więc nie będę wobec nich chamem