Wpis z mikrobloga

Trzecie podejście do #gry Distant Worlds Universe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poprzednim razem nie spodobał mi się układ świata, który w środku i owszem, zapewniał jakąś możliwość rozwoju, ale po zewnętrznych stronach gdzie było zdecydowanie więcej cywilizacji było raptem kilka planet do życia. Szybko zdobyłem przewagę gwarantującą zwycięstwo a jakoś nie miałem zamiaru prze klikiwać wszystkich po kolei.

I tak oto zacząłem nową grę, zdecydowanie ciekawszą i wymagającą. Doświadczenie z poprzednich gier nauczyło mnie, żeby zbyt szybko nie modyfikować okrętów tylko czekać na lepsze technologie. Nie konstruowałem także żadnej floty wojennej bo w początkowej fazie rozgrywki jest zbędna.

Eksplorowanie okolicznych sektorów szybko ujawniło sąsiedztwo Ludzi, Boskara i Sulkenów. Te dwie cywilizacje insektów stanowiło spore zagrożenie dla moich Kaidańskich móżdżków to też nie zwlekałem zbyt długo i przygotowałem 1. Flotę Uderzeniową, która sukcesywnie zniszczyła wojska w układzie Uelon. Robale poprzysięgły mi nieskończoną wierność i stały się moimi puppetami ale znając ich temperament zaraz wbiją mi nóż w plecy.

#grystrategiczne #aar #gry4x #distantworlds
2phonepiotrus - Trzecie podejście do #gry Distant Worlds Universe ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Popr...

źródło: comment_GRYb1RugtrFhn4LrQA7HW9y3uJnArXXV.jpg

Pobierz