Wpis z mikrobloga

  • 130
Wyborcy #pis nadal będziecie twierdzić, że to był dobry wybór? Tak jak rozdawnictwo w postaci 500+ można było popierać (chociaż nie w takiej postaci), na rozmontowanie TK można było przymknąć oko, ale to co się odjebuje to trochę przesada (KRS i paliwo)... jestem ciekaw jak na te sprawy patrzą ich wyborcy.
#polityka dla poznania większej ilości zdań #4konserwy #neuropa
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KorWojci: To co piszesz jest czescia problemu. Nie mozna bylo przymknac oka na rozmontowanie TK, bo wlasnie to bylo potrzebne zeby teraz rozwalac KRS czy SN.
  • Odpowiedz
@KorWojci: Wiekszosc ich wyborcy lezy n--------h dzieki socjalowi i dopoki kase plynie maja na wszystko wywalone. Za komuny tez tak bylo - dopiero gdy zaczela sie straszna bida, ludzie sie ockneli i "klasa robotnicza" wyszla na ulice.
  • Odpowiedz
@KorWojci: Ich wyborcy szukają tego, co było za peło, albo prześwietlają życiorys do trzech pokoleń wstecz osób, które wypowiedziały opinię niepasującą do linii partyjnej PiS. Nie ma opcji merytorycznej dyskusji mimo prób z kilkoma osobnikami.
  • Odpowiedz
@KorWojci: system sprawiedkiwosc wymaga radykalnych zmian. Jeśli pis tego nie zrobi to nikt inny. Według totalnej opozycji wszystko jest w porządku. Nie jest... Jakoś to będzie.
  • Odpowiedz
Wyborcy #pis nadal będziecie twierdzić, że to był dobry wybór? Tak jak rozdawnictwo w postaci 500+ można było popierać (chociaż nie w takiej postaci), na rozmontowanie TK można było przymknąć oko, ale to co się odjebuje to trochę przesada (KRS i paliwo)... jestem ciekaw jak na te sprawy patrzą ich wyborcy.

#polityka dla poznania większej ilości zdań #4konserwy #neuropa


@KorWojci: ogarnij się
  • Odpowiedz
  • 0
@enforcer dobra czyli nie jesteś głosem w dyskusji...

@gaim jakie znaczenie dla mnie ma wybór sędziów w USA i w czym man być lepszy od obowiązującego wcześniej w Polsce?
  • Odpowiedz
jakie znaczenie dla mnie ma wybór sędziów w USA i w czym man być lepszy od obowiązującego wcześniej w Polsce?


@KorWojci: do tej pory nad środowiskiem sędziowskim nie było żadnego mechanizmu kontroli. Projektowi reformy sądownictwa Ziobry neuropki zarzucają, że to zamach stanu. Tymczasem takie zasady obowiązują w krajach które trudna nazwać nie-demokratycznymi.
  • Odpowiedz
@gaim: No dobra, obowiązują w USA ale czemu to ma być lepsze niż obowiązujący wcześniej w Polsce system?
Czy po prostu jest lepszy bo tak jest w USA?xD
  • Odpowiedz
No dobra, obowiązują w USA ale czemu to ma być lepsze niż obowiązujący wcześniej w Polsce system?

Czy po prostu jest lepszy bo tak jest w USA?xD


@KorWojci: do tej pory nad środowiskiem sędziowskim nie było żadnego mechanizmu kontroli.
  • Odpowiedz
@gaim: No dla mnie to wygląda na to że jednak jakaś kontrola była:

sędziów sądów powszechnych do pełnienia urzędu na stanowisku sędziowskim powołuje Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej, na wniosek Krajowej Rady Sądownictwa
  • Odpowiedz