Wpis z mikrobloga

  • 130
Wyborcy #pis nadal będziecie twierdzić, że to był dobry wybór? Tak jak rozdawnictwo w postaci 500+ można było popierać (chociaż nie w takiej postaci), na rozmontowanie TK można było przymknąć oko, ale to co się odjebuje to trochę przesada (KRS i paliwo)... jestem ciekaw jak na te sprawy patrzą ich wyborcy.
#polityka dla poznania większej ilości zdań #4konserwy #neuropa
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jebwleb: 1. Opozycja to nie tylko PO. 2. Za Gowina minimalnie skrócił się średni czas postępowań, do tego reforma procesu karnego, w tym sensie tamten rząd podejmował pewne próby zmian obliczonych na poprawę wymiaru sprawiedliwości, a nie upolitycznienie. 3. PO oddzieliła prokuraturę od rządu, i nie pisz że amber gold. to było c-----e ale ziobro to już przekracza granice nawet dobrego smaku
  • Odpowiedz
@ImperatorPL: oddzielenie prokuratury miało jedynie zdjac jakąkolwiek odpowiedzialność z Tuska za gówniany wymiar sprawiedliwości. Ziobro w przeciwieństwie do tych miernot nie boi się odpowiadać za swoje decyzje.
  • Odpowiedz
@yggdrasil bo podczas wyborów inne partie nie miały startu do po i pisu, zresztą na wykopie podział polityczny jest oczywisty, jesteś za inną opcją? Jesteś w marginesie, tu tylko PO i PiS rządą, reszta to pionki.
  • Odpowiedz
@ImperatorPL: oddzielenie prokuratury miało jedynie zdjac jakąkolwiek odpowiedzialność z Tuska za gówniany wymiar sprawiedliwości. Ziobro w przeciwieństwie do tych miernot nie boi się odpowiadać za swoje decyzje


@Jebwleb: sory że niepotrzebnie zawracałem ci głowę, źle cię oceniłem. Pozdro
  • Odpowiedz
Ziobro w przeciwieństwie do tych miernot nie boi się odpowiadać za swoje decyzje.


@Jebwleb: albo jednak chciałbym zapytać cię o zdanie a propos tego co napisałeś. Czy znasz może sprawę procesu ws. śmierci ojca Ziobry? Jeśli nie to coś podrzucę, a jeśli tak to jestem ciekaw jak oceniasz postępowanie Ziobry - już jako prokuratora gen. - w kontekście "odpowiedzialności za swoje decyzje"?
  • Odpowiedz