Wpis z mikrobloga

Mircy jestem załamana :-( ci co są ze mną od początku wiedzą, że w maju zerwał ze mną #niebieskipasek. Trzy dni temu minely rowne 2 miesiace od tego rozstania i jakos z tym zylam, w sensie ze juz sie otrzasnelam, przestalo mi na nim zalezec i znow jestem w miare szczesliwa, a wlasciwie bylam.
Do wczoraj.
Dowiedzialam sie, ze ten fiut mnie zdradzal i to na kilka miesiecy przed rozstaniem. Ba, to nie byly jakies jednorazowe skoki, on byl w ZWIAZKU z jeszcze jedna dziewczyna oprocz mnie! Moze to dziwne bo niby nic do niego juz nie czuje ale bardzo mnie to dotknelo (,) znow przeplakalam pol nocy przez tego idiote ()
Jak się dowiedziałam? Otoz na FB zostal oznaczony na zdjęciu ktore wrzucila jego dziewczyna z podpisem "Dziekuje Ci za najlepsze pół roku w moim zyciu. Kocham Cie! :*" Na dodatek w komentarzach wysyłali sobie dużo słodkiego #!$%@? typu "ja Ciebie mocniej", "nie bo ja" itd. Wobec mnie, nie był aż tak wylewny jesli chodzi o wyznawanie uczuc, owszem mowil ze mnie kocha ale jak uslyszalam to raz na 2 tyg to było dobrze, a tu jej wyznal pod jednym zdjęciem ze 4 razy milosc w ciagu godziny ;/
Nie wiem dlaczego ale na prawdę mnie to zabolało. Dlaczego faceci to takie swinie? (,)

W sumie to podejrzewam, że ta dziewczyna też nie wie że jak był z nią to był też ze mną. Myślicie, że powinnam jej powiedzieć? Trochę się obawiam, że on odwróci całą sytuację przeciwko mnie, bo przecież ona uwierzy bardziej jemu niż jakiejś randomce. Smsów od niego nie mam na dowod bo wszystko co mnie z nim łączyło usunełam, a nie chce robic burzy jesli to ja mam wyjsc na ta zla co sie w zwiazki #!$%@?. Ale z drugiej strony troche mi jej szkoda. Nie chce zeby ten bydlak potraktował ją tak jak mnie. Co sądzicie? Jak to rozegrac?

#tfwnobf #zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #truestory #rozowepaski #niebieskiepaski

___________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - Mircy jestem załamana :-( ci co są ze mną od początku wiedzą, że w maju z...

źródło: comment_mlmXjP6t0CJj2MKXLQFk5UNwbbyYAvHP.jpg

Pobierz

Robic afere?

  • Tak 51.1% (792)
  • Nie 48.9% (758)

Oddanych głosów: 1550

  • 129
  • Odpowiedz
@MangoZjem: wszystko #!$%@?, ale to:

na FB zostal oznaczony na zdjęciu ktore wrzucila jego dziewczyna z podpisem "Dziekuje Ci za najlepsze pół roku w moim zyciu. Kocham Cie! :*" Na dodatek w komentarzach wysyłali sobie dużo słodkiego #!$%@? typu "ja Ciebie mocniej", "nie bo ja" itd.


gimbaza czy co?
  • Odpowiedz
zreszta czy to nie dziecinne usuwac ludzi ze znajomych z powodu rozstania?


@MangoZjem: () ABSOLUTNIE NIE DZIECINNE. Dziecko nie potrafi zidentyfikować powodu swojego smutku, a następnie, kierując się rozsądkiem, usunąć ten powód. Jeśli to, że masz go w znajomych sprawia, że masz się tak czuć, to usuń go, potem go dodaj i jeszcze raz usuń. A jeśli przed dziecinność masz na myśli to, że "co ludzie
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Ciągle się tutaj żalisz, obsmarowujesz rodzinę i wszystkich dookoła. Jeszcze wyjeżdżasz z jakimiś historiami żywcem wziętymi z facebooka. Dla mnie to ty jesteś jakaś dziwna. Jeszcze przejmowanie się tym że ktoś napisał jakąś pierdołę, może się pomylił w kalkulacjach o 100% bo lubi dramatyzować tak jak ty.
  • Odpowiedz
@MangoZjem Nie "faceci" to świnie, a po prostu ten jeden konkretny człowiek. Ale skoro już cię z nim nic nie łączy najrozsądniej było by to olać, nie robić nic. Afera może wydawać się kusząca ale wcale nie poczujesz się lepiej a potem będzie ci głupio przed samą sobą. Nie warto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@MangoZjem: a nie możesz jak dorosły emocjonalnie człowiek pier*olić jego, jej, ich związku budowanego na kłamstwie i po prostu żyć swoim życiem nie interesując się tym co się w ogóle z exem dzieje? Poblokuj gdzie się da, żeby przy śniadaniowym przeglądaniu fejsa nigdy nic się o nim nie wyświetliło i ciesz się życiem póki możesz, zamiast robić dramaty, które pochłoną jeśli nie lata to na pewno miesiące życia. Przechodziłem przez
  • Odpowiedz
@MangoZjem: poboli i przestanie, a ty będziesz miała w głowie to, że tak naprawdę dalej coś czujesz i robiąc aferę tylko to potwierdzisz. Odpuść i tyle, po co Ci potem rozpamiętywać, że zrobiłaś coś głupiego. On jeśli już zdradził raz, zrobi to kolejny i to jest problem tamtej laski a nie Twój.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: No to i tak olać. Z reszta niby jak byś miała się odegrać? Ta się obrazi i odejdzie to znajdzie nową.
Tym bardziej że próby mszczenia się na byłych tylko dowodzą temu że nadal siedzisz i rozpamiętujesz. Wiec nie ma sensu.
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Zgadzam się z przedmówcami - im wcześniej zakończysz tę sprawę tym lepiej. Szkoda Twojego życia. Doskonale rozumiem, że ta informacja była dużym ciosem, ale teraz nie masz już wątpliwości z kim miałaś do czynienia. Potraktuj to jako lekcję, bo nie ma co żałować bycia z kimś. Ze wszystkiego można wynieść coś pozytywnego dla siebie.

Mimo wszystko wydaje mi się, że poinformowanie zainteresowanych o poczynaniach tego pana byłoby na miejscu
  • Odpowiedz