Wpis z mikrobloga

Mircy jestem załamana :-( ci co są ze mną od początku wiedzą, że w maju zerwał ze mną #niebieskipasek. Trzy dni temu minely rowne 2 miesiace od tego rozstania i jakos z tym zylam, w sensie ze juz sie otrzasnelam, przestalo mi na nim zalezec i znow jestem w miare szczesliwa, a wlasciwie bylam.
Do wczoraj.
Dowiedzialam sie, ze ten fiut mnie zdradzal i to na kilka miesiecy przed rozstaniem. Ba, to nie byly jakies jednorazowe skoki, on byl w ZWIAZKU z jeszcze jedna dziewczyna oprocz mnie! Moze to dziwne bo niby nic do niego juz nie czuje ale bardzo mnie to dotknelo (,) znow przeplakalam pol nocy przez tego idiote ()
Jak się dowiedziałam? Otoz na FB zostal oznaczony na zdjęciu ktore wrzucila jego dziewczyna z podpisem "Dziekuje Ci za najlepsze pół roku w moim zyciu. Kocham Cie! :*" Na dodatek w komentarzach wysyłali sobie dużo słodkiego #!$%@? typu "ja Ciebie mocniej", "nie bo ja" itd. Wobec mnie, nie był aż tak wylewny jesli chodzi o wyznawanie uczuc, owszem mowil ze mnie kocha ale jak uslyszalam to raz na 2 tyg to było dobrze, a tu jej wyznal pod jednym zdjęciem ze 4 razy milosc w ciagu godziny ;/
Nie wiem dlaczego ale na prawdę mnie to zabolało. Dlaczego faceci to takie swinie? (,)

W sumie to podejrzewam, że ta dziewczyna też nie wie że jak był z nią to był też ze mną. Myślicie, że powinnam jej powiedzieć? Trochę się obawiam, że on odwróci całą sytuację przeciwko mnie, bo przecież ona uwierzy bardziej jemu niż jakiejś randomce. Smsów od niego nie mam na dowod bo wszystko co mnie z nim łączyło usunełam, a nie chce robic burzy jesli to ja mam wyjsc na ta zla co sie w zwiazki #!$%@?. Ale z drugiej strony troche mi jej szkoda. Nie chce zeby ten bydlak potraktował ją tak jak mnie. Co sądzicie? Jak to rozegrac?

#tfwnobf #zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #truestory #rozowepaski #niebieskiepaski

___________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - Mircy jestem załamana :-( ci co są ze mną od początku wiedzą, że w maju z...

źródło: comment_mlmXjP6t0CJj2MKXLQFk5UNwbbyYAvHP.jpg

Pobierz

Robic afere?

  • Tak 51.1% (792)
  • Nie 48.9% (758)

Oddanych głosów: 1550

  • 129
  • Odpowiedz
@MangoZjem: To ukryć powiadomienia i nie będzie wyskakiwało na wallu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Olać temat broń boże nie pisać obecnej dziewczynie nic to już jej problem jej facet.

Ktoś mi kiedyś powiedział "Nie kupuj cudzych problemów" i staram się tego nie robić bo często źle to się kończy. Trzymaj dystans pozdrawiam.
  • Odpowiedz
@Zywe_Guwno: wiec jakie sa objawy zachowania wskazujacego na zdrade? nigdy telefonu przy mnie nie chowal specjalnie ani nie mylil sie w "zeznaniach" ani nie zachowywal sie inaczej niz zwykle. powiedz mi jakie sa objawy czarodzieju
  • Odpowiedz
niby nic do niego juz nie czuje ale bardzo mnie to dotknelo (,)


@MangoZjem: czyli jednak czujesz. Inaczej spłynęłoby to po Tobie lub ewentualnie wywołało gniew, a tymczasem wywołało smutek.

mowil ze mnie kocha ale jak uslyszalam to raz na 2 tyg to było dobrze


@MangoZjem: a to jeden z wielu przykładów dlaczego nie warto zaprzątać już sobie nim głowy. Miał swoją szansę, #!$%@?ł, koniec.

Dlaczego
  • Odpowiedz
@MangoZjem: niepotrzebnie sama się nakręcasz. Wiem, że przykro i w ogóle, ale to już jest ZA Tobą i nic z tym nie zrobisz ;) głowa do góry i bierz się do roboty, bo czas Ci ucieka a oglądasz się do tyłu, bez sensu!
  • Odpowiedz
Napisałem że jesteś #!$%@?.


@Myszoskocznia: bo mimo ze mnie w ogole nie znasz oceniles swietnie z jakiego srodowiska pochodze. bo przeciez tylko patusy maja problemy rodzinne i zyciowe. po drugie napisales to w odpowiedzi do komentarza ktory sugeruje, ze "#!$%@? wyznaniami"
  • Odpowiedz
Ona nie uwierzy. Rozumiem, że chciałabyś jej pomóc, ale nie dość że jej nie pomożesz bo niebieski się wykręci to jeszcze problemów sobie narobisz
  • Odpowiedz