Wpis z mikrobloga

Mircy jestem załamana :-( ci co są ze mną od początku wiedzą, że w maju zerwał ze mną #niebieskipasek. Trzy dni temu minely rowne 2 miesiace od tego rozstania i jakos z tym zylam, w sensie ze juz sie otrzasnelam, przestalo mi na nim zalezec i znow jestem w miare szczesliwa, a wlasciwie bylam.
Do wczoraj.
Dowiedzialam sie, ze ten fiut mnie zdradzal i to na kilka miesiecy przed rozstaniem. Ba, to nie byly jakies jednorazowe skoki, on byl w ZWIAZKU z jeszcze jedna dziewczyna oprocz mnie! Moze to dziwne bo niby nic do niego juz nie czuje ale bardzo mnie to dotknelo (,) znow przeplakalam pol nocy przez tego idiote ()
Jak się dowiedziałam? Otoz na FB zostal oznaczony na zdjęciu ktore wrzucila jego dziewczyna z podpisem "Dziekuje Ci za najlepsze pół roku w moim zyciu. Kocham Cie! :*" Na dodatek w komentarzach wysyłali sobie dużo słodkiego #!$%@? typu "ja Ciebie mocniej", "nie bo ja" itd. Wobec mnie, nie był aż tak wylewny jesli chodzi o wyznawanie uczuc, owszem mowil ze mnie kocha ale jak uslyszalam to raz na 2 tyg to było dobrze, a tu jej wyznal pod jednym zdjęciem ze 4 razy milosc w ciagu godziny ;/
Nie wiem dlaczego ale na prawdę mnie to zabolało. Dlaczego faceci to takie swinie? (,)

W sumie to podejrzewam, że ta dziewczyna też nie wie że jak był z nią to był też ze mną. Myślicie, że powinnam jej powiedzieć? Trochę się obawiam, że on odwróci całą sytuację przeciwko mnie, bo przecież ona uwierzy bardziej jemu niż jakiejś randomce. Smsów od niego nie mam na dowod bo wszystko co mnie z nim łączyło usunełam, a nie chce robic burzy jesli to ja mam wyjsc na ta zla co sie w zwiazki #!$%@?. Ale z drugiej strony troche mi jej szkoda. Nie chce zeby ten bydlak potraktował ją tak jak mnie. Co sądzicie? Jak to rozegrac?

#tfwnobf #zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #truestory #rozowepaski #niebieskiepaski

___________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - Mircy jestem załamana :-( ci co są ze mną od początku wiedzą, że w maju z...

źródło: comment_mlmXjP6t0CJj2MKXLQFk5UNwbbyYAvHP.jpg

Pobierz

Robic afere?

  • Tak 51.1% (792)
  • Nie 48.9% (758)

Oddanych głosów: 1550

  • 129
  • Odpowiedz
@MangoZjem: Skoro nie chcesz to miej troche godności i olej sprawę.Oopss chwila, przecież ten fiut mnie z nia zdradzal.Znalazl sobie lepszą odemnie no jak to, muszę przecież się jakoś odgryźć.Mhmhmm udam, ze zależy mi na dobru jakiejś jego nowej dupy dla której mnie zostawił.Choć nawet jej nie znam to spróbuję ich skłócić.
  • Odpowiedz
@CzarnaMalpa: nie mialabym problemu z tym, ze znalazl sobie "lepsza ode mnie" (swoja droga ode mnie piszemy oddzielnie ;)) bo nie mialabym z tym problemu gdyby zrobil to po rozstaniu a nie w trakcie zwiazku. to nie chodzi o zrobienie jemu na zlosc, tylko ostrzec dziewczyne przed facetem ktory ma sklonnosci do zdrady. ale zapomnialam, ze zrobienie czegos dobrego dla dobrej osoby, jest na wykopie takie niespotykane
  • Odpowiedz
@Myszoskocznia: cos wiecej masz do powiedzenia na moj temat czy stac cie tylko na wyzwiska w internecie i przyklask komentarzom ktore nijak sie maja do rzeczywistosci? ponowie pytanie ktore juz zadalam newerty - gdzie wyczytaliscie ze "#!$%@?" wyznania milosne w komentarzach? wskaz mi prosze skoro taki bystry jestes ;)
  • Odpowiedz
@MangoZjem xDD
Czytając twoje wpisy można dojść do wniosku że nie pochodzisz ze zdrowego środowiska.
Zresztą ta reakcja wyżej też normalna nie jest, nie dziwię się kolesiowi że zmienił partnerkę
  • Odpowiedz
  • 0
@MangoZjem jeśli Ci na tym zależy to napisz tej dziewczynie ale nie wdawaj się w dyskusję. To czy ci uwierzy czy nie to wyłącznie jej problem :) a później odetnij się całkowicie i zacznij cieszyć życiem :)
  • Odpowiedz
@MangoZjem Przestań. Po co chcesz robić aferę? W takiej sytuacji możesz jedynie sie cieszc ,ze już nie marnujesz czasu z kimś takim. I nie marnować go już wjecej na niego. Żyj własnym życiem i go olej. Nic lepszego nie możesz zrobić.
  • Odpowiedz
No ale z tego co wiem(kiedyś się dało) pobrać na fb całą historię wiadomości o były tam nawet te usunięte.


@carving85: moze byly zarchiwizowane, bo to sie najpierw dzieje gdy klikniesz usun a zeby usunac na stale trzeba wejsc dopiero w archiwum i tam usunac z tego co sie orientuje
  • Odpowiedz
  • 0
@MangoZjem: Jak nie masz dowodów, a ona jest zakochana, to nie uwierzy, więc nie ma co próbować.
Zresztą jesteś kobietą, więc nie musisz się przejmować, bo na pewno znajdziesz niebawem nowego chłopaka. A skoro poprzedni cie zdradzał, to zablokuj go na FB i zapomnij.
  • Odpowiedz
Widziały gały co brały


@Zywe_Guwno: #!$%@? co za argumentacja.... no tak, przed zwiazkiem ostrzegl, ze bedzie mnie zdradzal a ja sie na to zgodzilam. walnij sie w leb zanim napiszesz cos glupiego.
  • Odpowiedz
Otoz na FB zostal oznaczony na zdjęciu ktore wrzucila jego dziewczyna z podpisem "Dziekuje Ci za najlepsze pół roku w moim zyciu. Kocham Cie! :*" Na dodatek w komentarzach wysyłali sobie dużo słodkiego #!$%@? typu "ja Ciebie mocniej", "nie bo ja".


@MangoZjem: Jak ja kisnę z czegoś takiego Ile oni mają lat? Jak po 15 to jeszcze zrozumiałe. Ja takie akcje odwalałem gdy byłem w gimbazie i z dziewczyną na GG
  • Odpowiedz