Wpis z mikrobloga

Mircy jestem załamana :-( ci co są ze mną od początku wiedzą, że w maju zerwał ze mną #niebieskipasek. Trzy dni temu minely rowne 2 miesiace od tego rozstania i jakos z tym zylam, w sensie ze juz sie otrzasnelam, przestalo mi na nim zalezec i znow jestem w miare szczesliwa, a wlasciwie bylam.
Do wczoraj.
Dowiedzialam sie, ze ten fiut mnie zdradzal i to na kilka miesiecy przed rozstaniem. Ba, to nie byly jakies jednorazowe skoki, on byl w ZWIAZKU z jeszcze jedna dziewczyna oprocz mnie! Moze to dziwne bo niby nic do niego juz nie czuje ale bardzo mnie to dotknelo (,) znow przeplakalam pol nocy przez tego idiote ()
Jak się dowiedziałam? Otoz na FB zostal oznaczony na zdjęciu ktore wrzucila jego dziewczyna z podpisem "Dziekuje Ci za najlepsze pół roku w moim zyciu. Kocham Cie! :*" Na dodatek w komentarzach wysyłali sobie dużo słodkiego #!$%@? typu "ja Ciebie mocniej", "nie bo ja" itd. Wobec mnie, nie był aż tak wylewny jesli chodzi o wyznawanie uczuc, owszem mowil ze mnie kocha ale jak uslyszalam to raz na 2 tyg to było dobrze, a tu jej wyznal pod jednym zdjęciem ze 4 razy milosc w ciagu godziny ;/
Nie wiem dlaczego ale na prawdę mnie to zabolało. Dlaczego faceci to takie swinie? (,)

W sumie to podejrzewam, że ta dziewczyna też nie wie że jak był z nią to był też ze mną. Myślicie, że powinnam jej powiedzieć? Trochę się obawiam, że on odwróci całą sytuację przeciwko mnie, bo przecież ona uwierzy bardziej jemu niż jakiejś randomce. Smsów od niego nie mam na dowod bo wszystko co mnie z nim łączyło usunełam, a nie chce robic burzy jesli to ja mam wyjsc na ta zla co sie w zwiazki #!$%@?. Ale z drugiej strony troche mi jej szkoda. Nie chce zeby ten bydlak potraktował ją tak jak mnie. Co sądzicie? Jak to rozegrac?

#tfwnobf #zwiazki #zdrada #logikaniebieskichpaskow #truestory #rozowepaski #niebieskiepaski

___________________________________________________________________________________
#opowiescimango - chcesz byc na bieżąco? OBSERWUJ :-)
MangoZjem - Mircy jestem załamana :-( ci co są ze mną od początku wiedzą, że w maju z...

źródło: comment_mlmXjP6t0CJj2MKXLQFk5UNwbbyYAvHP.jpg

Pobierz

Robic afere?

  • Tak 51.1% (792)
  • Nie 48.9% (758)

Oddanych głosów: 1550

  • 129
  • Odpowiedz
nie szalalam tylko umowilam sie 2 razy na niezobowiazujace spotkanie, do niczego wiecej niz rozmowy na nich nie doszlo

@MangoZjem: A później nagle przez brata poznałaś Marka, po pierwszym spotkaniu w restauracji wylądowaliście u Ciebie, wyszedł nad ranem, a tydzień później zaproponował Ci trójkąt. To wcale nie jest szaleństwo
  • Odpowiedz
XD było wziąć zwykłego nudnego Mirka który nie ma takiego brania ale nieeee haha życzę cierpienia i bólu xd


@gnt_1: nie przypominam sobie zebys skladal mi propozycje, wiec nie wiem o co boldupisz
  • Odpowiedz